Jump to content

Trebam hitan savjet


emanuella

Preporučene objave

Dakle,vodila sam spor na sudu punih 10 godina,protiv više osoba koje su nas na određeni način prevarile.Uglavnom,to je trajalo i trajalo....ništa nije došlo ni približno nekom riješenju.

Na zadnjem ročištu,odustali smo od tužbe pod uvjetom da tužena strana pokrije troškove parničenja,s obzirom da smo već ionako popušili dosta novaca.Jedan dio tuženih se složio,a drugi nije.Mi smo tada rekli da će se postupak nastaviti u koliko oni ne žele pokriti troškove.Stiglo je riješenje od suda da se postupak obustavlja,a prije neki dan nam je stiglo i riješenje da mi moramo pokriti troškove suđenja.Ja bih uložila žalbu,pa vas molim da mi pomognete kako da napišem žalbu.

U slučaju da ipak mene opet opterete sa tim troškom.nakon žalbe,d ali netko zna koliko brzo ću dobiti novo riješenje i d ali se troškovi mogu platiti u ratama......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja bih bajrađe tužila sud zbog njihove sporosti koji su prouzročili ovolike troškove.Sramota.

Odustali smo samo zbog toga jer jednostavno nemamo više živaca dolaziti na sud i davati iskaz po 150 put.

Sutkinju boli briga,noj ni u džep ni iz džepa.....

Postoji li naćin da se plača u ratama....d ali netko zna? :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako sam vas dobro shvatila - vi ste povukli tužbu, pa sad morate platiti cjelokupne troškove. Troškove ne plaćate sudu već plaćate onome koga ste tužili tako da odgovor na ovo pitanje:

Postoji li naćin da se plača u ratama....d ali netko zna?

vam može dati samo vaš protivnik - pristaje li ili ne da mu na taj način platite...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija