Jump to content

mizerija od mirovine


Delta70

Preporučene objave

nesluzbeno.mirovina za prof. nesp. 30-70,oko 1800 kuna.parametri.:rvi 20%,stozerni narednik,spec. pol. 37 godina starosti,36 mjeseci rata jos 18 mjeseci policije poslije rata,sveukupno 10 godina staza.tablica govori oko 2500 a ono banana.cekam sluzbeno .ako se zalim dali zalba ide kod taborskog,da se covjek ubije ili ......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... :smijeh: ...misternoname zaista si me nasmijao ovim komentarom mada nije uopce smijesna situacija...ja sam jucer bila na vjestacenju da mi priznaju invalidsku mirovinu i rasplakala sam se od nemoci i bijesa da iako sam ranjena na prvoj crti,iako sam ostala raditi sljedecih 10 g. bez obzira sto su onda svi poceli bezaniju iz vojske sad nadem u situaciji da se opravdavam nekome zasto sam ranjena i da moja buducnost ovisi o nekom tko me niti vidi niti cuje

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma nemoguče 1800 kn,ma malo je nekako...to je neka akontacija...pa tko ima omjer 20-80,profesionalna ima negdje kakda stupi u punu mirovinu oko 25oo kn...pa moj kolega dobijo iz mirovinskog 20-8o profesionalna ,čin narednik 12oo kn,ali išao u pu pitat socijalnu,kažu da je to odprilike pola mirovine,kao neka akontacija...ali on se žalio i pokrenuo upravni spor,a to traje,zavlači dok neriješi status hrvi,da može obnovit postupak...jer upravni spor traje godinama,ali ti ga možeš prekinut kada želiš,a dok god traje postupak nemogu te umiroviti,a on je na zadržavanju polaće,ali ima riješeno bolovanje 100 posto,ma ljudi se snalaze kako znaju..a kolega mi je pa znam od prvog dana u 2 gardijskoj,94 prelazi u plavce,bkjesak,oluja i nakon toga u ophodnji za intervencije 10 godina i ponude mu 1200 kn....čudim se što nije nikoga ubio..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imaš 36 mjeseci rata, 10 godina staža...ne znam igra li to ulogu...ja imam 58 mjeseci rata, 16 godina staža...a čitajući ovdje različita iskustva, pojma nemam niti približno kolika bi mi mirovina mogla biti...imam nekako dojam da nema nikakvih pravila i mjerila...kao da to određuju odokativno...na lijepe oči... :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imao sam 14 godina efektivnog radnog staža ( sve u mup-u )

Bio u sjp-mup-u tijekom rata.

Dobio profesionalnu nesposobnost 30 % rat 70 % mir, bez rvi-a, čin nadnarednika.

Mirovina 2800 kuna.

Sada kada dobijem konačno rješenje od drugostupanjske za rvi a od prvostupanjske mi je priznato 30 % idem na obnovu postupka mirovine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija