Jump to content

prekršaj - žalba hitno


tizi

Preporučene objave

please za pomoć

 

mama mi je po skliskoj cesti u kolini zabila se, ni manje ni više, nego u kombi policije koji dolaze na mjesto nesreće

 

bila je kod suca za prekršaje i dobila kaznu 1.000,00 kuna za prekršaj po čl.51. stavak 5. Zakona o sigurnosti u prometa, uz članak 294. istog Zakona, plus 520,00 kuna troškova postupka, izrade situacijskog plana i fotoelaborata.

 

Da li se isplati žaliti budući je stvarno vozila sporo u koloni sa rastojanjem, ali je cesta bila mokra od prve kiše

Inače ima penziju 1.400,00 kuna i živi sama u stanu, sve je to rekla sutkinji ali isto je dobila preveliku kaznu (barem ja tako mislim)

 

molim za pomoć hitno

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

na rješenje suda vaša majka ima pravo žalbe....možda vps odluči povoljnije za nju, u svakom slučaju odgađa izvršenje novčane kazne, a do donošenja drugostupanjske odluke može štedjeti za kaznu, ili zatražiti obročno plaćanje novčane kazne. što se tiče razloga da je stvarno vozila sporo u koloni, to vam ne prolazi, budući da je vozač dužan prilagoditi svoju vožnju uvjetima i stanju na kolniku kako bi mogao pravodobno reagirati na moguće kočenje vozila ispred ili slično....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija