Jump to content

ajde ljudi pomozite


napolaputa

Preporučene objave

evo ovako- 29.12. zaustavila me policija i napuva san 0.8 promila, a uz to san upravlja neregistriranim vozilom.Zalbu nisan pisa...ima li je smisla sad pisat?isto tako moze li se zalit na kaznu za neregistrirano vozilo?

naravno to jos nije sve...naime dana 20.1.2008 opet me je zaustavilo i ovaj put san napuva 1.8 promila..vozačku nisan ima kraj sebe jer je nisan podiga sa policije...nije mi uručen prekršajni nalog za voznju pod utjecajem alkohola nego samo zapisnik na kojem ne pise da se treba uručiti građaninu nego da ostaje u njihovom bloku...za vožnju bez vozačke mi je uručen prekršajni nalog ( samo za usporedbu )! jeli to njihova greska i šta ja mogu napravit po tom pitanju? unaprid fala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za prvi prekršaj - kao prvo nisi napisao da li si dobio prekršajni nalog na licu mjesta ili nisi. Ako si nalog dobio na licu mjesta i nisi stavio prigovor kasno ti je, jer je istekao rok za prigovor, pa ćeš kaznu morati platiti...ako to još nije stigao prekršajni nalog kada isti stigne, stavi prigvor, reci da nisi kriv, i odugovlači do dvije godine od kada je prekršaj počinjen, jer tada nastupa zastara

za drugi prekršaj...novi prekršajni zakon, četiri godine zastara...platiti češ kaznu

 

imam odličnu strategiju za neplaćenje kazni za pijanu vožnju: a da prestaneš piti ? dok ne ubiješ nečije dijete?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svi kažu "nisam puno popio","nisam se osječao pijanim","nisam ništa napravio","igrom slučaja..."

Morate imati na umu da je alkohol zakonom zabranjen i ako taj zakon prekršite i to ste još napravili svjesno- - za svoje postupke morate odgovarati. Vama izgleda prvi puta nije bila dovoljna škola pa ste opet pijani vozili,i sad opet niste iz toga čini mi se izvukli pouku. Kakav vam je to stav "koliko puta san zbog pijanstva o odusta vozit.." :-? ,zar bi vas sad trebali gledati blagonaklono zbog toga???

Nadam se samo da kad opet bude "hitan slučaj" a vi ste pod utjecajem alkohola,da čete pozvati taxi,a ne sjest za volan,puno vam je isplativije...

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija