Jump to content

što učiniti više?


jugoslavna

Preporučene objave

imam 20 godina i studiram.moji roditelji su razvedeni.do sada sam unazad 2 godine živjela u očevu stanu sa dvije cimerice,kojeg mi je on dao na raspolaganje.Nikada nije plaćao alimentaciju,s time da su razvedeni već 18 godina.do sada sam s njime bez obzira na to održavala koliko toliko odnos u granicama normale bez obzira na tu alimentaciju,ali u 7 mj 2007. godine izbacio me je iz tog stana,promjenivši bravu kada mene tamo nije bilo.jedan dio stvari mi je vraćen,ali namještaj,komjurer,neke knjige za faks su ostali tamo.postupak za ometanje posjeda se još uvijek vodi,od 7 mj 2007,a nije još riješeno baš ništa,s time da je to kao hitan postupak,u kojem se traži da mi preda ključeve stana.Neznam više što učiniti,iscrpljena sam na sve načine, moja mama plaća školarinu za moje studiranje koja i nije baš mala,NE znam što da radim,Htjela bi započeti pisati peticiju ministarstvu pravosuđa,i staviti čitav slučaj u medije,jer to više nije normalno na šta ti postupci uopće sliče,možda jedan takav potez nešto promjeni,neko javno obznanivanje situacije ili tako nešto,jer zaista više nemam živaca niti ideje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija