Jump to content

drugostupanjska hrvi


planina

Preporučene objave

eto za informaciju...danas zvao ministarstvo branitelja i pitao kojj mjesec riješavaju drugostupanjska riješenja.....kažu 6 mijesec 2007 i kada predmet dojde na red tada još tri 90 dana zakonski rok da se napravi revizija predmeta...znači tko je bio u 6 mjesecu neka ne očekuje riješenje prije 4 mijeseca 2008 godine....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dodo35 je napisao:

Meni rečeno neki dan da je predmet kod savjetnice i da ću relativno brzo dobiti rješenje. Ne znam što znači relativno brzo a na PLP u Osijeku sam bio u ožujku 2007.

Ako je riječ o postupku kod drugostupanjskog tijela, savjetnik treba napisati rješenje u roku od 3 mjeseca (računajući od dana zaprimanja nalaza i mišljenja DLP-a do otpreme rješenja).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kao prvo nemoj pisati velikim slovima jer ispada da galamiš na nas no ništa strašno, dešava se novacima....

nego što ti ovo znaći "III.PRVOSTUPANJSKIM LIJEČNIČKIM POVJ....

ti imaš slučaj kao i ja rvi za bolest dijabetes nastao zbog stresnih situacija a koji je usko vezan i za psihička oboljenja kao što je ptsp sa razlikom što tebi nisu priznali dijabetes. sve zavisi od liječničke dokumentacije, dakle da li je dijabetes postojao ranije ili je genetkog tjs. nasljednog tipa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija