Jump to content

fasada na kući


kol

Preporučene objave

Poštovani, molim savjet!

Prije par godina kupio sam stariju kuću na koju bih sada htio staviti stiropor fasadu. Problem je u tome što je kuća skoro pa na međi, a susjed mi neće dozvoliti stavljanje skele sa njegove strane ( u njegovom dvorištu).

Pitanje je da li je to moguće izvesti bez njegovog odobrenja, i ako je kako to izvesti da sve bude pravno čisto i po zakonu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Isti slučaj je imao moj svekar. On je to ovako rješio. Dogovorio sa poduzetnikom sve što se tiće izvođenja radova a ON (poduzetnik) je to odradio. Kako ? Tako što je on osobno pitao susjeda (sa kojim moj svekar ne priča) i naravno iz kurtoazije ovaj je popustio, probaj tako. Mislim da je kraće. Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po zakonu o vlasništvu bi morao dozvoliti, ali tko još čita zakone...

 

Moj primjer:pismo preporuka i povratnica (mi smo na Bok, žurim)

Dragi susjedi u razdoblju tom i tom raditi će se fasada na našoj kući. Molim Vas da budete strpljivi za razdoblje kad će se odvijati na Vašem djelu. Oni će to brzo, ja snašam trošak štete ako ne daj Bog bude (kao) blbl Zahvaljujem na strpljenju + i Vaša će nekretnina više vrijediti ako bude moja fasadirana.

To !

Sad nas mrze jer je naša najljepša u kvartu. Volim Hrvatsku i njene stanovnike!!! :-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija