Jump to content

Kako do pune plaće....


Sly1702

Preporučene objave

Kao što i naslov govori...na bolovanju sam od početka godine ( šifra F ) ...što treba uraditi da bih imao punu plaću,koga upitam svi imaju neke polovne odgovore...Čuo sam za nešto poput LK3...što je to...napominjem da ja sam radim a imam ženu i 2 djece te mi je i 100 kuna veliko...molim ako netko zna da me uputi..... :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Skupiš sve papire Stari zdravstveni karton sve što imaš fotokopiraš ratne puteve i odneseš HZZO svoj područni ured i onda čekaš jedno 3do 4 mjeseca da komisija odluči dali je za sto posto onda šalju u zagreb na prepiis onda tebi i poslodavc onda odeš kod svog doktora ovaj piše ponovo doznake koje nosiš u firmu ukratko ja nakon 6 mjeseci napokon izganjo stim da mi u zagrebu zagubili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svoju med. dokumentaciju trebaš odnjet u područni službu HZZO(Split) te je predati i zatražiti 100% bolovanje.Sad ti sve zavisi na koju šifru si otvorio bolovanje i može li ili hoće komisija koja će to obrađivat dovest u vezu sa domovinskim ratom.Bilo bi dobro ako imaš status HRVI pa se toga držat.Posavjetuj se sa svojim izabranim lječnikom opče prakse!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Naknada plaće u iznosu 100% od osnovice

• za vrijeme bolovanja zbog rane, ozljede ili bolesti koja je neposredna posljedica sudjelovanja u Domovinskom ratu,

• za vrijeme bolovanja zbog bolesti i komplikacija u svezi s trudnoćom i porođajem,

• za vrijeme korištenja obveznoga rodiljnog dopusta,

• za vrijeme njege oboljelog djeteta mlađeg od tri godine života,

• za vrijeme bolovanja zbog transplantacije živog tkiva i organa u korist druge osobe,

• za vrijeme dok je osiguranik izoliran kao kliconoša ili zbog pojave zaraze u njegovoj okolini.

 

 

Odite u Područnu službu ili ispostavu HZZO-a i od istih zatražite spisak dokumentacije koju trebate priložiti po gore navedenim osnovama.

Nakon toga sa tom dokumentacijom odite kod svog izabranog liječnika koji vam treba popuniti obrazac LK-3 u privitku kojeg će priložiti dokumentaciju koju traži HZZO i to odnesite u područni HZZO.

Liječničko povjerenstvo utvrdit će da li imate na to pravo ili ne. Ukoliko imate doit ćete zaostatke.

Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija