Jump to content

ZTD izmjene?


Liva

Preporučene objave

curke, malo po internetu proguglajte vezano za te izmjene, nadje se koji dobar clanak- giu ide u drustvo osoba, nema vise dionica na donositelja, iizvrsni direktori- to je bilo npr pitanje Sucevica u 1. mjesecu. cure nisu znale, ali pitanje je bilo onako informativno...

 

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima!

 

Jedan lagani savjet od starijeg kolege - kada se prosli put (prije par godina) mijenjao ZTD pitanja o izmjenama bila su i vise nego omiljena (prvenstveno kod Miladina, ali i kod ostalih) tako da bi vam bilo pametno baciti se na njih - pogotovo ako ste tek sada poceli spremati ispit (ne znam kada su vam rokovi, ali ako ih nema u 3. mjesecu - sve jasno) ..

 

Sretno svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega Ktinga, mislim da vi govorite o ispitu na faksu?

iskreno se nadam da je tako, jer ne bih voljela vidjeti da Miladin ispituje na pravosudnom!!!!

 

Inace, i mene su taman pred ispit na faksu zahvatile prosle izmjene ZTD-a, a sad pred pravosudni opet nova tura izmjena.

 

zapravo, primijetila sam da su se svi vazniji zakoni debelo izmijenili otkad sam ja te ispite polozila na faksu... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja ne znam zasto netko spominje miladina, bit ce da je dobrano zalutao na ovaj forum ili jednostavno siri paniku..

Kolega kaze ..ako ih nema u 3. mjesecu... mislec na rokove.Vjerojatno se odnosi na rokove s faksa..

Kakav miladin na pravosudnom..za sada..

Davno su maknuli profesore. Imate na stranicama ministarstva popis svih ispitivaca, i odite koji put poslusat ispit..i pisalo se vec o ispitivanju izmjena..pogotovo kod zoo-a. Za ocekivat je da kad stupe promjene da cete ih morati znati- okvirno. Ne ispituju se detalji detalja..zaboravite pranje mozga s faksa koje smo svi prosli.

 

Ne dajte se plasit i provjeriri sve informacije koje netko plasira!!

 

Opustite se, ljudi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija