Jump to content

Sprdnja


sterop

Preporučene objave

Sterop, kada se šalju slike i autoportreti na forum, veličina slike u širini ne bi smjela biti veća od 460 piksela i ne bi smjela imati više od 40 kilobajta iz razloga što nemaju svi maxadsl pa oni sa sporijim modemskim vezama (56k) vrlo teško otvaraju takve postove.

 

Stoga sam ja sliku koju si poslao umanjio jer je bila preširoka (imala je 600 piksela širine i 150 kilobajta) i raširila je stranicu u ovoj temi.

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovim te Ukazom promičem u čin "Nadurednika" i zvanje "Superadministratora", s obzirom da si rekao da ti smeta što pojedinci imaju više zvjezdica od tebe na portalu. Doduše još nećeš dobiti ovlasti jer ukoliko bi ih dobio najvjerojatnije bi mi urednica doputovala kući i nabila CRT monitor na glavu, a urednik bi potom udario bejzbol palicom po tom monitoru na mojoj tintari (više puta).

:-D

U kratkom govoru prilikom ove male manifestacije ću se osvrnuti na tvoj nesebičan rad u promicanju ovog portala, kulturi ophođenja te kvalitetnim odgovorima kojim si do sada pomogao mnogim korisnicima i koji su im zasigurno dobro došli, a kao kruna svega je tvoje savladavanje procedure oko slanja slika na forum.

 

Stoga sam ti izradio prigodan avatar kojim te promičem u čin i zvanje "Nadurednika" i "Superadministratora" i sa željom da časno braniš svoje novo zvanje, dostojanstvo i ugled koji si stekao, kao i znanje kojim barataš, a koje vjerujem da ćeš i dalje usavršavati u cilju što kvalitetnijih informacija koje ćeš drugima nesebično pružiti.

:cita:

Još nitko do sada nije uspio sakupiti toliko zvjezdica.

51084760tr9.jpg62573948xn4.jpg

 

Kratki govor povodom ovog svečanog događaja možeš preslušati ovdje.

 

Avatar je u dozvoljenim dimenzijama za upload.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prvo ja nisam rekao da me smeta što neko ima više zvijezdica od mene netočan navod.(rekao sam da me smetaju razlike )A i taj govor nisam uspio preslušati..............A i ova uokvirena nije loša još malo pa če mi i nju nosat ali ispred sanduka (pačete me se riješit napokon....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Sterop je rekao:

Što se tiće moje gramatike to je moj problem a ti ako nemaš pametnijeg posla,ti ispravljaj svoju djecu a mene se u tom pgledu mani.A kao drugo ja se potpisujem kako meni odgovara a ne tebi ili večini,ovo sve što si do sad napisao a to između nas je več drugi put smatram osobnom uvredom ,i mislim da ne sliči jednom Moderatoru da konstantno se kaći za jednu te istu stvar,ako ti ja smetam ili ti stvaram problem stavi mi zabranu ili me totalno iskljući iz foruma ,ja ismijavanja i zajebanciju na svoj raćun ne trpim ako ljude nepoznam ili im ja to ne dozvolim.Nesjećam se kada sam se zadnji put ja tebi obratio ali ti očigledno uživaš mene pod.....t pa prijatelju ili neprijatelju moj uzmi kako hočeš mani me se .Ili se idi lječit .

:idemo::-D

Kako sam ti već rekao, protiv tebe kao i bilo kog drugog nemam ništa pa i tvog zachatavanja. Međutim, mislim da bi trebao imati više obzira prema ugledu i ozbiljnosti ovog portala kroz svoje pisanje jer neke stvari ne smetaju samo meni, već poprilično bodu u oči svakog. Razumio bih da ti se katkada omakne poneka greška ali ovo je pretjerivanje i kao da to radiš namjerno ili brzopleto.

 

Uostalom, nemam se namjeru više na to osvrtati, piši kako te volja, a nadam se da ti nije teško barem jedanput odmjeriti prije nego što nešto odsiječeš i umjesto neodmjerenih riječi da daješ decidirane, korisne i jednostavne informacije, a ne pogrešne savjete ili informacije (tipa rekla-kazala, čuo sam i sl.) jer ovo je pravni portal gdje se razmjenjuju pravne informacije i u kojem sudjeluju većinom pismeni visokoobrazovani ljudi i ljudi sa srednjom školom i svatko je primijetio ono na što sam te kao moderator (što mi je i bila dužnost) upozorio (ne samo ja) i mnogima gomila grešaka i zachatavanje smeta pa i meni. Nitko ti ne brani da sudjeluješ u diskusijama ali savjetujem ti da bar jednom pročitaš ono što napišeš, prije nego klikneš na gumb "objavi".

 

Prisjeti se da si upravo TI otvorio ovu temu "Sprdnja" kada nisi imao pametnijeg posla i imao si namjeru da se sprdaš sa drugima kao i drugi sa tobom jer ti je bilo, citiram: "dosadnoooooooooooooo", a sada ti bezazlene opaske upućene na (barem meni koliko-toliko duhovit način) evidentne pravopisne pogreške smetaju, čime sam sebe demantiraš.

 

Nemam ti se namjeru više uopće obraćati ukoliko grubo ne prekršiš pravila foruma.

 

I kada već navodiš da bih ja trebao na liječenje rezimiraj sve što si do sada napisao i na kraju pogledaj svoj avatar(e) pa ćemo lako doći do zaključka kome treba liječnik.

 

Prebačeno iz foruma "Prava branitelja" i teme "Dionice".

 

___________________________________________

Arturo Graf:

"Znanje i pravda govore, dok neznanje i nepravda urliču."

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija