Jump to content

žalosno !!!!!


deltacro

Preporučene objave

ma ja se tu ništa nečudim,ima stvarno dosta udruga i normalno je da se svašta može desiti,ali netreba od toga raditi medijsku hajku,a nekako imam dojam da se lagano počinje prema udrugama,braniteljima zauzimati neki negativni stav i da se isti prikažu kao lažni invalidi,lažni branitelji i ostalo..zasada nemogu skužiti od kuda vjetar piri i zašto,ali očito se nešto sprema pa se lagano rade temelji,a za šta..vjerovatno čemo saznati uskoro...nažalost na našu štetu..i ovo dosada što je policijskim akcijama dijagnoza napravljeno sasvim je dovoljno razlog da se neproduži rok za priznavanje oboljenja za hrvi-a,jedno je sigurno da zbog takvih slučajeva trpe svi branitelji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slažem se i ja da ima previše raznih udruga u tome i je bit pokvarenosti.među največim muljatorima su upravo večina glavnih nekih predsjednika tih famoznih udruga pa oni se kriju iza tih udruga...obzirom da su u udruzi manje su sumnjivi onima koji bi trebali malo više provjeriti razne te tipove što se lupaju po prsima i često se šepure pred tv kamerama..... ovo što sam potaknuo glede malverzacije ove velike sume novca pa to je jedna od stotine drugih i sličnih nezakonitih radnji koje će se s vremenom polako razotkriti.......eh poštenja i časti ! :-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i žalosno....danas vidim jednog poznanika kod psihića za kojeg nisam siguran da je bio i u seoskim stražama a kamoli u ikakvoj ratnoj postrojbi koji se 'žali' kako mora dolaziti svako nekoliko mjeseci po nalaz 'iako je u mirovini' ? ? ? ! ! ! ! !........a meni došlo da vrisnem i pošaljem sve u materinu ! ! ! ! ! ! ......btw-samo mi nemojte sa onom 'prijavi' jer sam sit bodenja sa rogatim :-x:tikvan: :amen:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ne, to je valjda nekakva demokracija na naš način. mi smo izabrali vodstvo udruga i oni sada za nas pregovaraju i odlučuju u naša imena.

tako su odlučili i da se 1/3 dividente prebaci u fond za stipendiranje djece branitelja. plemenito nema šta, samo se pitam da li če moje dijete imati kakve koristi od toga, u šta čisto sumnjam, već više vjerujem da če o tom opet odlučivati oni u vodstvu a to znači veze,poznanstva, rodbine tako da moje dijete opet nema šanse, niti imaju oni kojima je to stvarno potrebno. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve te navedene dokumente poslo ali kao nisam poslo sa burze potvrdu o nezaposlenosti supruge, koliko znam to se u ovim dokumentima ne spominje.

napisao zalbu i poslao jos u 11 mjesecu ali ništa, niti pozitivno ni negativno.

A moj kum zivi u Zagrebu, on i supruga cak malo i prelaze cenzus i oba sina su im dobila stipendije i kad im kazem da nisam dobio oni nemugu vjerovat.

 

NASTAVAK ISPLATE STIPENDIJE OSTVARENE U 2006./2007. GODINI

 

Učenici, odnosno studenti koji su ostvarili pravo na stipendiju u školskoj, odnosno

akademskoj godini 2006./2007. dužni su, u svrhu ostvarivanja prava na nastavak isplate, dostaviti:

a. potvrdu škole, odnosno fakulteta o redovnom upisu u narednu godinu,

b. preslik svjedodžbe završenog razreda srednje škole ovjeren od strane obrazovne ustanove,

odnosno prijepis svih ocjena u studiju ovjeren od strane obrazovne ustanove,

c. potvrde nadležne Porezne uprave Ministarstva financija RH o visini dohotka za 2006. godinu

za sve članove kućanstva starije od 15 godina, uključujući i podnositelja zahtjeva,

d. potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o iznosu prosječne mjesečne mirovine

ostvarene u 2006. godini za sve nezaposlene članove kućanstva, uključujući i podnositelja

zahtjeva

e. izjava kandidata o promjenama u sastavu kućanstva na zapisnik kod nadležnog Ureda državne

uprave pod kaznenom i materijalnom odgovornošću (Napomena: za maloljetne kandidate

izjavu daje zakonski zastupnik),

f. izjava da nije korisnik stipendije po drugoj osnovi (Napomena: za maloljetne kandidate izjavu

daje zakonski zastupnik).

 

Dokumentacija se dostavlja na gore navedenu adresu sa naznakom – nastavak stipendiranja.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija