Jump to content

Zašto nisu da li kaznu već slijedi prijava prekršajnom sucu?


Tango1

Preporučene objave

 

Molim savjet. Jučer je policija zaustavila mog oca radi kontrole. Međutim policajac koji ga je zaustavio rekao mu da nije odmah stao već da je «stao u zadnji čak i da nije se on maknuo da bi mu pregazio nogu». Moj otac kaže da policajac nije imao palicu, da je pred njim bio kombi kojeg su kontrolirali i da nije vozio uopće brzo te stao prije parkiranog policijskog auta, odnosno da uopće nije stao u zadnji čas već na vrijeme. Policajac mu je uzeo podatke i rekao mu da će podnijeti prijavu prekršajnom sucu. Zanimam me zašto ga nije kaznio odmah i što zapravo riskira moj otac. Mogu li mu oduzeti dozvolu. Napominjem da nije napravio nikakav prekršaj već godinama. Ako dobi rješenje da nešto mora platiti ili da mora kod prekršajnog suca, što može poduzeti. I eventualno ako smatra da je izrečena kazna nepoštena, jer nije da fakto ništa uradio kome se mora žaliti. Puno hvala na odgovoru!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija