Jump to content

Što dobivamo objavom registra?


perica7

Preporučene objave

...ja znam tko je sa mnom ratovao u mojoj postrojbi...i tako svi drugi znaju svoje suborce...kad se na popisu moje postrojbe pokaže netko tko nije bio sa mnom ...eh...eh...

 

..vi ocito niste branitelj kad postavljate takva pitanja...

 

...uostalom... na ovom forumu je otvoreno nekoliko tema vezanih za obijavljivanje registra...pa procitajte...i prosudite što vecina branitelja na ovom forumu misli o tome...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pored tamburaša otpali bi i tajnice, čistačice,sekretarice i sekretari, njihovi šefovi i šefići, pjevači, glumci, novinari, zaslužni estradni umjetnici??, svi oni koji su hrabro odmaglili u njemačku, svi oni koji rata ni vidjeli nisu, djeca uglednika, rođaci do 16 koljena i bog zna tko još i oni najvažniji - političari i njihova rodbina koji su se za vrijeme rata školovali po inostranstvu da nas sada lakše zajebavaju. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma nije registar rađen po spiskovima zapovjednika postrojbi , rađen je po spiskovima MORH-a tj. spiskovima Uprava za obranu i spiskovima MUP-a. E sad koga su sve uprave (uredi za obranu ) vodili na spiskovima to je pitanje i slučaj za uskok , ZNAM da su pojedini uredi vodili ljude da su tobože mobilizirani a nikada nisu obukli odoru ili ne daj bože vidjeli prvu crtu... :ljut:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija