Jump to content

Šebetić i partneri


laylo

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...

meni recimo nije jasna ta fama u vezi nekih odvjetnika... pogotovo sebetica.... neki ljudi ka tako oblate a neki govore da je ok... e sad jeli to necija frustracija ili tko zna... a nika nitko nije u biti reka sto mu ,kod njega smetam.... meni se recim o svidja to sto se poneki odvjetnici mogu oblatiti (jer neki uistinu to i zasluzuju) ali bi bilo dobro da se u tom slucaju pisu konkretne greske i gafovi... a da ljudi stoje potpisom iza toga.....dakle sto ne valja sa sebeticem:)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. nisam zensko :-P

 

2. u igri je cista radoznalost (zasto se dize prasina oko tog ureda), a kako osim toga nemam apsolutno nikakvih konkretnih razloga za bilo kakvo "istrazivanje" - sigurno necu gubiti vrijeme i traziti broj covjeka koga nisam vidio godinama samo da bih ga pitao kako mu je bilo kod famoznog Sebetica (citaj: da smo bas nesto ful dobri - imao bih broj pa bih naravno i pitao, ovako mi bas i nije neka vajda) - dakle - ako ga sretnem - pitat cu .. that's it ..

 

(ok, ako nekome bas ovisi zivot o tome - mogu naravno naci broj i nazvati, ali inace .. ne pada mi na pamet 8-) )!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...

Radio sam neko kraće vrijeme kod Damira šebetića i mogu reći da sam sretan što više ne radim. inaće čovjek svako malo mjenja vježbenike.

Radno vrijeme od 8-17h službeno s time da se od vas očekuje da ostanete najmanje do 18 h, a koji put i duže. Postoji mogućnost da vam odredi kaznu pa da ostanete do 20,21h .Redovito ne spaja neradne dane s vikendom, kad se spojit može. Što se tiće priprema za pravosudni, neki normalni period učenja, tipa 2-3-mj zaboravite, učit ćete za vrijeme svog godišnjeg ili koja 2-3 tjedna slobodnog. Također godišnji je upitan.

 

On kao mentor, osoba s kojom biste trebali surađivati je iznimno težak. Okorjeli kapitalist, stalno će vam visiti nad vratom, računati koliko je na vama zaradio do podneva. Njegov odnos s vježbenicima je na granici vrijeđanja.Često čete ćuti koliko ste nesposobni, kako ništa ne znate, što su sve blaži oblici njegovog obraćanja. U njegovom uredu ste prepušteni sami sebi i sami ćete voditi slučajeve uz njegove povremene asistencije. Npr. zadava vam zadatak koji nikad u životu niste vidjeli,a kamoli radili te kaže snađite se. Tipa“zovite svoje kolege, sigurno znate neke profesore s fakulteta koji vam mogu pomoći“Istina tako se najviše naući ,ali donosi mnogo stresa i frustracija, pogotovo ako imate njega za mentora.

 

Njegov je cilj što više iscjediti vježbenika, a da je njemu što lagodnije, tko bi mu i zamjerio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Ne bih preporučio nikome rad u ovom uredu.Cura mi je radila kod njega i takvu spodobu od covjeka bi trebalo izbaciti iz komore.

Od izivljavanja na vježbenike na način da vrijeđa i ponizava vjezbenike svakom prilikom do hvalisanja sa svojim dugim stažom odvjetnika a bez ikakvog pokrica.

Cura mi je kratko radila kod njega i uvjerena je da odvjetnik nije ni završio pravni fakultet., Nije sposoban napisati ni najobičniju tužbu.

Očekiva od vježbenika rad 24 sata a pri tome ga časti uvrijedama i omalovažavanjem.

 

Mislio sam ga prijaviti Komori ali zbog cure nisam jer je na početku pa ne želim joj stvoriti probleme.

 

Jednom riječju sve odredbe Odvjetničke etike krši. Čudi me kako ga do sada nisu izbacili iz Komore.

Sramota za odvjetnike

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ok.... ali ja isto znam jednu curu koja je tamo bila oko 2 godine..... i bila je zadovoljna.... nismo stigli popricati o tome ali bila je natuknula da dosta radi... ali svi mi radimo dosta, a bas sam je mislio pitati malo, cisto jer se nekad stvori fama, a ne znam oko cega.... mislim ok... jedino konkretno sto su ljudi rekli je ova prica sa omalovazavanjem..... a ovo sa radi se do 18 :00 mi je smjesno.... pa u bilo kojem uredu se to dogadja.... o molim Vas odvjetnice Š... napisite mi na private mail jel' u Vama problem da znam....:) sala mala....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija