Jump to content

parkiranje i pauk


dviman

Preporučene objave

E, kad netko ima sreće....

Parkirao auto, lijevi par kotač na prometnici, desni par na uzdignuću kraj prometnice (namjerno ne pišem NOGOSTUP, uostalom u zakonima nije ni definirano :-o ).

 

I lijepo u Strojarsku...

400kn za parking (čl 82 st1 točke 11, kažniv po 82 st 4 Zakona o sigurnosti u prometu...)

 

500kn za pauka

 

E, sad...

 

Nebuloza 1.

Kako mi mogu naplatiti prijevoz vozila po članku 82 kad eksplicite piše da se to može jedino temeljem čl 84 ?

 

Nebuloza 2

 

Postoji jedan krasan dokument koji se zove:

Generalni urbanistički plan grada Zagreba; Prometna, komunalna, infrastrukturna mreža gdje su uredno ucrtani koridori javnih prometnih površina. Iz plana je vidljivo da je vozilo bilo parkirano izvan javnih prometnih površina, prema tome ono uzdignuće na kojem su mi bili desni kotači ne može ni biti nogostup jerbo nije javna prometna površina. To mi se čini kao da Vam dođu u vrt i dignu vam auto jer je na zelenoj površini.

 

Zanima me vaše mišljenje o ovom slučaju. Meni se čini da je Bandić htio napuniti gradsku blagajnu da plati grah građanima (bome mi je malo skupa porcija od 900kn) jer je na istom mjestu gdje po meni nema pravo, digao jš 10-ak vozila, a u zadnje 2 godine od tamo ih nisu dizali. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija