Jump to content

kako postupit kod provokacija ...


vuki09

Preporučene objave

molim vas za savijet kako postupit na provokacije ? od strane liječničkog povijerenstva ... Npr dođeš produžit doznake za 100% bolovanje a za koje je poslijedica domovinski rat... a doktori počnu lagano podijebavat ... npr evo još jednog glumca , a sve ono kao kroz zajebanciju , zatim rečeš lipo koja ti je dijagnoza a osim toga piše i na nalazu a piše i kad je kontrola a doktori se kao ono prave glupi a u mom slučaju je diagnoza chroF43.1 te F62.0 ... te kad im lipo kažeš da je obrada u tijeku za procijenu radne sposobnosti ... a doktori počnu opet lagano podijebavat ...npr plati pa češ doč prije na red itd... a sve ono optt kao kroz zajebanciju ... e što napravit? lako je sve potaracat kad ono to i sami traže a posli novine pišu branitelhj napravia ovo branitelj napravia ono... 8-)8-)8-)8-)8-)8-):zao:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Liječnička komora, pa i dostavi fino pismeno. Samo se bojim da je to pišanje u vjetar. Neovlašteno snimanje je kažnjivo i ne možeš s time ama baš ništa. Zato, barem moj prijedlog, reci da uzimaš dodatne satove glume, kako bih dostigao njih u glumljenju nevinašćca. Fino zahvališ na razumijevanju, okreneš se i izađeš van. No ovo ne mora biti i ispravno postupanje. 8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moj ti je savjet da režiš i vratiš im istom mjerom na takva podjebavanja.I reci im neka rade oni svoj posao za što su plaćeni.To o komorama ne prolazi.Eventualno pismo ministru,što je po meni daleko bolje od nekakvih pismena ljećničkoj komori iz razloga što se oni nebave pravima pacijenata već samo svojim unutarnjim problemima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

flak je napisao:

Moj ti je savjet da režiš i vratiš im istom mjerom na takva podjebavanja.I reci im neka rade oni svoj posao za što su plaćeni.To o komorama ne prolazi.Eventualno pismo ministru,što je po meni daleko bolje od nekakvih pismena ljećničkoj komori iz razloga što se oni nebave pravima pacijenata već samo svojim unutarnjim problemima.

Bez toga takve najviše vole ,a i najlakše ih se riješavaju ,moj prijedlog i dalje ostaje snimi razgovor i pusti im isti vidječeš promjene!
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i ja sam imao dosta prvokacija,ali iskljucivo na komisiji koja produljuje bolovanje,ostali su svi OK--barem u mome slucaju...

 

kako postupiti ????

neki su galamili,bacali stolove,prijetili bombom,policija je izlazila na uvidjaje i podnosila prijave za JRM...

 

oni prvociraju svaki dan i pripravni su za tu vrstu dvoboja.

 

ulaziti sa njima u rasprave , nema smisla

reziti na njih? nema smisla

fizicki obracun? ni slucajno

kad trebam produljiti bolovanje ja zovem tu komisju GESTAPO , kao i mnogi drugi.

joj sutra idem u GESTAPO

prvocirali su me nekoliko puta na slicne opisane nacine i u meni je kuhalo.....

zadnji puta mi je puklo,,a dugo sam ranije mislio kako da im odgovorim,pa sam im rekao kontroliranim ozbiljnim glasom i pogledom , gleadjuci ih u oci jednu po jednu dok sam govorio :

 

cujte ja imam nalaze ljecnika koji ljece i koji su za to sposobni,i u tome specijalisti za razliku od vas koji nikog ne ljecite ,jer da ste sposobni nekoga ljeciti sigurno nebi bili sad tu i glumili doktore i to je opce poznato da su vas tu stavili jer nigdje se niste kao ljecnici mogli uklopiti.

onda su se one pomalo uvrijedjene meni pocele(tri zenske)pravdati.

pa znate tako su nas rasporedili itd,itd, pa mora netko i tu raditi.....

rekao sam im : s obzirom da se pravdate i vi ste svjesne da je istina ono sto sam vam rekao.

od tada pa do danas dobar dan? imate nove nalaze? da uredu?bolovanje odobreno do xx.xx.2008 hvala ljepa !dovidjenja! dakle od tada nisam nikada bio unutra vise od jednog minuta.

, to su moja iskustva ,zao mi je sto sam ih povrijedio,ali one su toliko grozne da su to zasluzile svojim ponasanjem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

svemirac je napisao:

ma ne provociraju oni nimalo.

vide i sami kojim tempom raste broj invalida oboljelih od PTSP-a. i di je tu kraj.

Koliko se ja sječam a bilo je to dosta davno tih provokacija je bilo i prije znači ništa novo ,ili je čak možda i ovo gore što čovjek reče istina ,nisu sposobni obavljat posao za koji su izučeni pa im dali da popuju po komisijama ,Žalosno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ne znam da li su to provokacije ili nas "važu". ja sam recimo samo odgovarao na njihova pitanja ali ne i na komentare. ako su me pitali da prekinem bolovanje i idem raditi ja sam im odgovorio da oni o tome odlučuju i nikad me nisu vratili na posao. ptsp i policija, pa nisu oni blesavi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sterop je napisao:

svemirac je napisao:

nisu sposobni obavljat posao za koji su izučeni pa im dali da popuju po komisijama ,Žalosno.

 

E to je najžalosnije što nam " popuju " osobe koje nisu u stanju obavljati ni posao za koji su izučene pa su njih stavili na ta radna mjesta ( vještaka, komisija raznih itd...), a ne vještače nas osobe koje su za to za to stručne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija