Jump to content

Pravni savjet


lika053

Preporučene objave

Poštovani,

 

 

molim Vas za pravni savjet kao i savjet što učiniti u problemu koji se i mene posredno tiče. Naime nas smo tri sestre, najstarija živi sa roditeljima i mlađom sestrom, dok sam ja udana i živim sa suprugom i djecom daleko o ostatka svoje obitelji.

 

U čemu je problem, naime najmlađa sestra koja ima 18 godina teški je psihički bolesnik (dijagnosticiran jedan od oblika shizofrenije) zbog čega je u više navrata lječena u više medicinskih ustanova, ali bez nekog posebnog učinka.

 

Moji roditelji također su starije osobe majka (61 god)imala tri moždana udara, otac (76 god) također jedan moždani udar te više operacija glave i mozga.

 

Jedini prihodi u navedenoj obitelji su relativno solidna mirovina mog oca i dječji doplatak koji prima za najmlađu sestru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

notarica je napisao:

Zasigurno teška obiteljska situacija.

Ali koje je vaše konkretno pitanje i želja?

 

Forumašica je napisala:

 

Molim Vas za pravni savjet kao i savjet što učiniti u problemu koji se i mene posredno tiče?

 

 

A problem je dolje opisala.

 

Sad kad znaš što je njeno konkretno pitanje i želja, možda joj budeš mogla pomoći.

 

Sretno! :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki je napisao:

notarica je napisao:

Zasigurno teška obiteljska situacija.

Ali koje je vaše konkretno pitanje i želja?

 

Forumašica je napisala:

 

Molim Vas za pravni savjet kao i savjet što učiniti u problemu koji se i mene posredno tiče?

 

 

A problem je dolje opisala.

 

Sad kad znaš što je njeno konkretno pitanje i želja, možda joj budeš mogla pomoći.

 

Sretno! :namiguje:

 

Notarica i ja imamo izgleda svako po samo 1 oko!!!!

Ako ja tu vidim što je Forumašica htjela pitat onda nisam totalno slijep.

Ona je vjerojatno htjela nekaj pitat ali u žaru da što prije napiše pitanje, zatvorila post!

Good Luck

Mike

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija