Jump to content

razlika dionica na temelju HRVI


apache70

Preporučene objave

Imate pravo temeljem privremenog drugostupanjskog rješenja.

 

- invalidu Domovinskog rata sa 20% stupnjem invalidnosti od 5.000 DEM

- invalidu Domovinskog rata sa 30% stupnjem invalidnosti od 6.900 DEM

- invalidu Domovinskog rata sa 40% stupnjem invalidnosti od 8.800 DEM

- invalidu Domovinskog rata sa 50% stupnjem invalidnosti od 10.700 DEM

- invalidu Domovinskog rata sa 60% stupnjem invalidnosti od 12.600 DEM

- invalidu Domovinskog rata sa 70% stupnjem invalidnosti od 14.500 DEM

- invalidu Domovinskog rata ss 80% stupnjem invalidnosti od 16.400 DEM

- invalidu Domovinskog rata sa 90% stupnjem invalidnosti od 18.300 DEM

- invalidu Domovinskog rata sa 100% stupnjem invalidnosti od 20.000 DEM

 

Znači kao da ste HRVI 20%.

 

Pošaljite ovjerenu kopiju (ovjerava Ured za branitelje) drugostupanjskog rješenja (može biti i privremeno) o statusu HRVI, kratko napišete zahtjev na A4 papir, fotokopiju osobne iskaznice ili neki dokument sa JMBG na adresu: Hrvatski fond za privatizaciju, Ivana Lučića 6 10 000 Zagreb.

 

U svakom slučaju prije nego podnesete zahtjev za dionice obavezno se informirajte u podružnici Ministarstva branitelja u Vašoj županiji.

 

Zamolba :

 

Upišete Vaše

ime i prezime

 

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU

SEKTOR UPRAVLJANJA

ODJEL ZA DODJELU DIONICA

IVANA LUCIĆA 6, ZAGREB

 

datum

 

Predmet: zahtjev za dodjelu dionica bez naplate

 

Molio bih Vas da mi dodijelite razliku dionica iz Vašeg fonda (bez naplate) iz razloga što mi je priznat status HRVI xx skupine sa XX % oštećenja organizma.

U prilogu Vam dostavljam fotokopiju svoje osobne iskaznice kao i ovjerenu fotokopiju drugostupanjskog rješenja.

 

S poštovanjem,

 

Potpis

 

To pošaljite poštom (sa povratnicom).

 

Obavezno prethodno nazovite Hrvatski fond za privatizaciju i informirajte se i kod njih - što i kako.

 

Za vrijednost dionica - probajte obići banke, brokere i informirajte se na što više mjesta kod onih koji posluju sa dionicama jer je u Vašem interesu da dionice što povoljnije realizirate.

 

Telefon Hrvatskog fonda za privatizaciju je - 01/634-6278 . Zovite ih poslije 10,00 sati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Grom je napisao:

Jel ima ko kakvih saznanja , koji mjesec sad rijršavaju?

I jel malo to ubrzano ili je još puževim korakom? :misli:

 

Ja sam bio početkom 10 mjeseca 2007 godine i još uvijek čekam 2. stupanjsko rješenje. Na 1. stupanjskom sam dobio 30 % hrvi.

 

Evo znači početkom 10. mjeseca ove godine će biti godina dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i još samo ovo:kad sam slao papire za dodjelu dionica poslao sam drugostupanjsko riješenje koje je bilo privremeno do 29.02.2008.,bio sam u dubravi pa mi je još produženo do kraja trećeg mjeseca 2009.ali još nisam dobio 2.stupanjsko riješenje.Pitanje je:dali kad dobijem to 2.stupanjsko riješenje trebam opet poslati u taj fond za privatizaciju ili im je dosta šta sam prije poslao i zna li netko kad bi mogao dobiti to 2.stupanjsko riješenje jer sam bio u dubravi u 3.mjesecu(dolaze mi opomene iz banke jer nesjeda crkavica od invalidnine)?Na ovaj gore broj mi se nitko ne javlja.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jedino šalješ, ako ti je povečan postotak invaliditeta. Zbog selidbe, LP-a, cca nisu radila oko 2 mjeseca, niti su im slani spisovi na rad. Tako da će opet biti malo više čekanja. Do kraja prošlog mjeseca nisu primali predmete, a valjda će sad početi. Za kredite, probaj ići u dogovor s bankom, prolazi, nisi jedino koji prima opomene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dsemovca je napisao:

Zbog selidbe, LP-a, cca nisu radila oko 2 mjeseca, niti su im slani spisovi na rad.

 

Šta su se selili ovi iz Dubrave u Zagrebu ili neki drugi ?

 

Ja čekam 2. stupanjsko od početka 10. mjeseca 2007 kada sam bio na vještačenju i još ništa od 2. stupanjskog rješenja a još malo će godina dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

pozdrav kolegama!

samo da pojasnim, još uvijek nisam dobio drugostupanjsko rješenja ali me zanima sljedeće:

-prvo pitanje:sada dobijem 30% RVI na godinu dana dali podnosim zahtjev za dodjelu dionica za tih 30%?

-drugo:drugi puta mi smanje sa 30 na 20% šta se dešava pošto su mi dali dionice za 30 a sada imam 20% znaći ona razlika od 10%, dali mi to uzimaju ili što se događa (nadam se da sam bio razumljiv)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dao zahtjev za dodjelu dionica još davne 2006. i još ništa,da li netko možda zna nesto više o tome kad će konačno ta dodjela i sta toliko odugovlače,da li je mozda neko dobio a da je predao zahtjev krajem 2006. :zao::zao: više sam lud od iščekivanja i telefoniranja.pa kakva smo mi to j... država :-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mrljo

 

dionice dobivaš po postotku invalidnosti važećeg drugostupanjskog riješenja u trenutku slanja zahtjeva.ne uzimaju ako dobiješ manji postotak ali ako dobiješ viši postotak tražiš razliku.

 

p.lav

 

zovni ponovno u HFP i nađite tko stopira zamolbu.bitno ti je da dobiješ kvalitetne dionice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija