Jump to content

savjet


DinoC

Preporučene objave

Pozdrav forumasi.

Imam problem pa bi dobro dosli savjeti.

Naime, prije mjesec dana sam imao sudar kojom prilikom sam vozio skuter bez polozene a1 kategorije, ali u istoj nisam oglasen krivim od policije posto mi je vozac auta oduzeo prv.prolaza i koji je usput bio alkoholiziran. Ja sam platio kaznu zbog kategorije i sada sa njegovim osiguranjem trazim vansudsku nagodbu. Oni su mi ponudili neku lovu koja je jednu trecinu manja od stvarne stete. Posto sam povrijedio koljeno jos se lijecim na terapijama i nakon toga cu traziti odstetu za povredu.

Pitanje za sve: Koliko mi moze nastetiti ako dodjem do suda fakat da nisam imao polozenu a1 kategoriju, mada su svi prihvatili odgovornost drugog ucesnika u nezgodi.

Havala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Da se javim za kraj moze nekom koristiti...

Postigao sam vansudsku nagodbu iz drugog pokusaja, i zadovoljan sam iznosom. Apsolutno nije bitno to sto nisam imao a1 kategoriju, ali moj je savjet kada vam se slicno dogodi odmah uzmite odvjetnika, jer osiguranje pokusava namagarciti na sve nacine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija