Jump to content

Nadzorna kamera - dali je mogu zatražiti


Palonka

Preporučene objave

Dobar dan, juče sam imao malji prometni prekršaj, policajac tvrdi da je puno veći nego što ja tvrdim, uglavnom zanima me sljedeće, na tom djelu gdje je izvršen prometni prekršaj nalazi se banka, bankomat i sl.

Primjetio sam da banka ima jednu nadzornu kameru parkirališta usmjerenu točno u dio gdje je isvršen prekršaj.

Dali ja mogu zatražiti od banke da mi da snimku pa da tu snimku eventualno koristim kao dokaz za nepočinjeni prekršaj.

Koji je postupak ako želim zatražiti snimku od banke (snimka parkirališta)...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobro, dali ja mogu onda od policije zatražiti da kao dokazni materijal upotrijebe snimku s te kamere. Odnosno dali se mogu pozvati na to da ako oni to ne žele (policija) da se odbaci postupak???

Ako postoji dokaz da ja nisam napravio neki prekršaj zašto ga ja nemogu zatražiti, ili tražiti od policije da ga zatraži...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vrlo, vrlo zanimljivo pitanje...izvan i prije prekrš postupka (tu mislim na dio pred sudom) teško da ćeš doći do snimke (jer je banka privatna osoba pa ti ne mora dati, a javne bi ti morale dati - hmmmmm, zvuči poznato i zanimljivo:))))

u postupku pred sudom mislim da bi mogla doci na štih (doduše, to ovisi od sutkinje-ak je avanturističkog duha usvojit će dokaz. prijedlog, ak nije - više srreće slijed put)...barem ja tako mislim...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija