Jump to content

Piti alkohol tokom vožnje


neuroza

Preporučene objave

Pozdrav, evo zanima me dali je zakonom regulirano, odnosno dali se tijekom vožnje smije piti alkohol. Ne mislim biti pijan, nego recimo dali ja mogu piti pivo tijekom vožnje???

Naprimjer, dali je kažnjivo imati otvorenu konzervu malog piva i lagano ga pijuckat tokom vožnje (što ne znači nužno i biti pijan, odnosno imati više od 0,5 promila)???

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naravno da postoji odgovor za to, ali gospodinu neurozi koji je u stanju izjaviti slijedeće:

"Uvijek kada pročitam takve stvari toliko se iznerviram, da naredna 365 dana pokušavam biti što nepristojniji i zločestiji prema gospodi s plastičnim pendrecima. "

 

...mogu samo preporučiti da posjeti dobrog odvjetnika i plati si odgovor. Ukoliko nema novaca možda može dobiti dobronamjerni savjet od gospode iz ugovornih ustanova HZZO-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nevezano sa pitanje iz ove teme već kao odgovor pogrešno adresiranom odgovoru...

 

A što je to tako užasno u toj izjavi???

Zar je zabranjeno biti iznerviran???

Ili bi možda trebao, onak, fino i ponizno udovoljavat svakodnevnim tupim zahtjevima današnjeg savršenog društva??? I nedo bog sebi dozvoliti suprostaviti se

bezsmislenim, glupim i POGREŠNIM pravilima i zakonima.

 

Zašto bi nužno moralo biti ispravno ono što misli večina (iako ta večina možda to i nije).

 

Ali meni je i užasno zabavno to kako pendrek da bi bio sam sebi svrhovit mora imati oblik koji ima i tvrdoću onakvu kakvu ima... ahhhh....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija