Jump to content

Prijevara Splitske banke?


Ljerka_DA

Preporučene objave

Jučer sam postavila pitanje u vezi kredita kod Splitske banke.Na žalost nisam primijetila da pišem velikim slovima pa danas više mog upita nema. Nakon isplaćenog kredita za automobil, od 72 rate banka traži da platim još jednu ( 73.) jer je navodno ratu unaprijed uplaćenu "pojela" kamata. Nisam kriva što plaću dobivam u različite datume pa sam zato i uplatila jednu ratu unaprijed.Rate su redovito uplaćivane administrativnom zabranom i sada kad mislim da je sve gotovo banka traži još. Što da radim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

http://www.legalis.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=503323671&forum=35&post_id=153764#forumpost153764

 

Već su vam odgovorili otvarate novi post bez potrebe. 2001. godine tečaj je bio 7,3 kune 2003. je bio 7,7 kuna, dakle uplaćivali ste manje dugo godina pa pomnoženo sa zateznim kamatama dođe vam kao 73. rata. Splitska banka je među urednim platišama poznata kao nepoštena banka. Uredno ste platili svih 72 rate pa će te isto tako platiti i tu 73. ratu.

 

Nije pošteno, ali izvolite platiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kod uplate rata kredita obustavom na plaći poslodavac odnosno njegovo računovodstvo uplačuje ratu kredita po kursu HNB a ne po kursu banke kreditora .

 

srednji kurs HNB je manje od srednjeg kursa banke kreditora.

otud se i stvorila ta razlika .

 

da si rate kredita uplačivala uplaćivala sama i u banci kreditoru ili njenoj poslovnici te razlike nebi bilo jer uplačuješ ratu po srednjem kursu banke.

 

lopovska posla ali nemožeš ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija