Jump to content

pitanja u vezi rada za javno dobro


ps1ho

Preporučene objave

ako se pristane na zamjenu novcane kazne za taj rad, da li je svejedno kasnije moguce ipak platiti kaznu umjesto odlaska na rad?

Kako izostat s posla za to vrijeme? moram uzimat godisnji ili?

Da li mi moraju dat posao u mojem gradu ili su u mogucnosti poslati me gdje im se sprdne? I jesu li mi pritom duzni dat kakvu naknadu za prijevoz?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prekrsaj.. radi se o voznji po zutoj liniji (radilo se o hitnoj situaciji za firmu u kojoj sam radio. bio mi je to prvi prekrsaj, nisam znao da se moram zaliti, komplicirano za objasnit, uglavnom nisam napisao prigovor u roku 8 dana, a onda kad sam poslao, odbili su ga , slao sam prigovor i na visoki prekrsajni sud,al su me i tamo odbili)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prekršaj je bio 23.11.2006. na to rješenje smo se žalili.Visoki prekršajni su donosi rješenje 21.10.2008,ali ga mi dobivamo 12.01.2009.U rješenju piše da se trba platiti 500 kn kazne i 110 sudskih troškova.Ali nigdje ne stoji pravni lijek da se može žaliti na to rješenje ili uputiti tužba.Pa neznam da li je to zastarilo ili nije?Što se može napraviti?Tražiti društveno korisni rad ili nešto slično.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

To će te morati platiti, odležati u zatvoru ili odraditi za javno dobro na slobodi, ali samo kako odredi sud uz vašu suglasnost.

 

Ništa od zastare.

 

a može mi neko reči kome se treba javiti ako hoču novčanu kaznu zamjeniti za rad za opče dobro na slobodi.

jer samo sam dobio rješenje od visokog suda da mi je žalba odbačena,i da mogu platiti ili u zatvor ili rad za opče dobro.

a nigdje ne piše kome se javiti ako hoču zamjeniti kaznu...tako da sam sad zbunjen...hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija