Jump to content

Povrat poreza-identifikator 3


fjaka

Preporučene objave

Zanima me ima li tko kakvih novih informacija o povratu poreza za 2007. god. vezano za "identifikator 3" (primjetio sam da više nitko ne piše o tome).

Drugo pitanje odnosi se na rok u kojem porezna uprava rješava po žalbi na porezno rješenje. Negdje u 8. mj. 2008. god. dobio sam porezno rješenje u kojem mi nisu priznali iznose iz "identifikatora 3" pa sam se žalio (u zakonskom roku). Znam da po ZUPu imaju rok od max. 2 mjeseca, ali se ne drže rokova. Zna li tko nešto konkretno?

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

fjaka je napisao:

Zanima me ima li tko kakvih novih informacija o povratu poreza za 2007. god. vezano za "identifikator 3" (primjetio sam da više nitko ne piše o tome).

Drugo pitanje odnosi se na rok u kojem porezna uprava rješava po žalbi na porezno rješenje. Negdje u 8. mj. 2008. god. dobio sam porezno rješenje u kojem mi nisu priznali iznose iz "identifikatora 3" pa sam se žalio (u zakonskom roku). Znam da po ZUPu imaju rok od max. 2 mjeseca, ali se ne drže rokova. Zna li tko nešto konkretno?

Pozdrav!

 

ajmo ponovo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

fjaka je napisao:

Zanima me ima li tko kakvih novih informacija o povratu poreza za 2007. god. vezano za "identifikator 3" (primjetio sam da više nitko ne piše o tome).

Drugo pitanje odnosi se na rok u kojem porezna uprava rješava po žalbi na porezno rješenje. Negdje u 8. mj. 2008. god. dobio sam porezno rješenje u kojem mi nisu priznali iznose iz "identifikatora 3" pa sam se žalio (u zakonskom roku). Znam da po ZUPu imaju rok od max. 2 mjeseca, ali se ne drže rokova. Zna li tko nešto konkretno?

Pozdrav!

 

Čitam ponovo i ponovo i nikako da shvatim kakve veze ima ovo tvoje pitanje sa pravima branitelja!? Odi na portal za porezno i financijsko pravo! :misli::-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ZujoVeliki je napisao:

fjaka je napisao:

Zanima me ima li tko kakvih novih informacija o povratu poreza za 2007. god. vezano za "identifikator 3" (primjetio sam da više nitko ne piše o tome).

Drugo pitanje odnosi se na rok u kojem porezna uprava rješava po žalbi na porezno rješenje. Negdje u 8. mj. 2008. god. dobio sam porezno rješenje u kojem mi nisu priznali iznose iz "identifikatora 3" pa sam se žalio (u zakonskom roku). Znam da po ZUPu imaju rok od max. 2 mjeseca, ali se ne drže rokova. Zna li tko nešto konkretno?

Pozdrav!

 

Čitam ponovo i ponovo i nikako da shvatim kakve veze ima ovo tvoje pitanje sa pravima branitelja!? Odi na portal za porezno i financijsko pravo! :misli::-?

 

Radi se o tome da je u toj grupaciji velika večina branitelji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

To je po meni sve jedna velika lopovija...

 

Rješenje DLP čekaš godinu dana...

Kad ga dobiješ pošalješ u mirovisnko gdhe se kiseli još par mjeseci.

Napokon ti isplate razliku mirovine (na koju platiš porez).

Taj porez ne možeš staviti u povrat poreza (identifikator 3).

 

E, pa lijepo, svaki puta kada idem na PLP i DLP, ostajem bez 700 kuna koliko sam platio poreza na mirovinu.

 

E, pa veselo...

 

Upravo sam zvao poreznu i to je to.

 

A ni teta u poreznom mi nije znala reći kako da to vratim (moj referent je na godišnjem, kao da sam jedini u HR s tim problemom pa samo moj referent zna kako to riješiti) pa neka nazovem u poedjeljak.

 

Javim kako je bilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija