Jump to content

KZ


anonimno

Preporučene objave

Dragi svi!

Nakon pročešljanog ZKP-a :horor: , logičan slijed je KZ. E sad, sam pogled na pitanja bio mi je dovoljan da shvatim da "prvih 89 čl. na pamet i to ti je to", i nije baš to. :-o . Definitivno ima pitanja na koja sam KZ ne daje odgovor. Zato bih najljepše molila "dobre duhove foruma " za skriptu koja ide uz KZ. Ma ne mogu ja počet s učenjem kaznenog ako nemam sve što treba :cry: .

Ljudi moji, usrećite me i :moli::moli::moli: skriptu na mail: bopallena@yahoo.com.

Zahvaljujem unaprijed :-)

Pozdrav svima i drž'te se!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

savjetujem ti poprilican opreza sa skriptama u svezi materijalnog jer ih ima nekoliko i nisu bas sve jednako dobre

npr meni su tri prosle kroz ruke

jedna po sistemu pitanja i odgovora je bila dosta neozbiljna zatim jedna koja je pisana na compu na pocetku super a na kraju totalna zbrka dok nije uletila jedna kupusara od svojih 60 stranica dobrano dopisana primjerima,podpitanjima raznih ispitivacha, na pocetku malo tesko ali kad se snajdjes sve je tamo ukljucujuci neka stvarno egzoticna pitanja i primjere npr pomaganje u poticanju itd.

nazalost ne postoji u elektornskom obliku a meni se blizi ispit ali trebalo bi ih biti u opticaju...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ane je napisao:

je napisao:

Ja predlažem knjigu Garačić, jer ionako ti materijalno u odnosu na postupovno nije neka frka. Pročitati komentare uz članke, a skriptu za neki pravac da ne bi preskočilo nešto važno.

 

Meni je taj sistem savrseno funkcionirao!!! Preporucam.

 

 

 

Svakako to, ja položio na šemu KZ-Garačić, i knjiga Horvatić (mislim da se tako zove autor).

dobar koktel, i pouzdan!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija