Jump to content

Povrat preplaćenog poreza na dobit


Klipan

Preporučene objave

Imam veću sumu u preplaćenom porezu i tražio bi povrat.

Tako je posao išao prvu i drugu godinu i to je bio razlog zašto sam krenuo sa vlastitim doo.

Sad se promet "stabilizirao" i trebati će neko vrijeme dok se ta suma "potroši".

 

Par sam ljudi pitao, uključujući i knjigovođu, i kažu da ekipa iz porezne osim što "ne voli" vraćati lovu najčešće šalju financijsku kontrolu. :kavica:

 

E, pa sad što se tu može očekivati? Koja je procedura i papirologija?

 

Firma uredno posluje i nema nikakvih muljanja. Vjerujem da ako baš traže neke sitne nepravilnosti da će ih uvijek naći.

 

hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zaista su gluposti da Vas netko "plaši" financijskim nadzorom zbog potraživanja više uplaćenog poreza na dobit.

 

Također su nebuloze i to da "ekipa iz porezne" ne voli vraćati preplaćene iznose.

 

Uredno ste platili.Stekli ste uvjete da Vam se vrati iznos više uplaćenog.Prilikom predaje završnog računa napišite zamolbu za preknjiženjem više uplaćenog poreza na dobit na eventualno druge neizmirene obveze ili zatražite povrat istog. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija