Jump to content

trava i ljudska prava


prorok

Preporučene objave

naime, ustavom nam je zagarantirana sloboda izražavanja vjere, javnog obavljanja obreda i još koječega, ne toliko bitnog za ovu priču. zajamčeno nam je da zbog toga nećemo biti diskriminirani.

 

znači li to da, ukoliko se registriram kao rastafarijanac, mogu neometano na trgu srolati i zapaliti joint? tj, da bih, nakon što me uhapse i strpaju u ćuzu, mogao tužiti državu da je povrijedila moja ustavom zajamčena prava?

 

ne znam kakav status rastafarijanstvo ima u hrvatskoj. ono je religiski pokret i nema li status religije...što je potrebno napraviti da ga dobije?

ili ... što mi je potrebno kako bih registrirao religiju...sebe evetualno proglasio bogom? 100, 200...1000 potpisa?

 

inače, što predlažete, koji je najbolji put kojim valja ići ka potpunoj dekriminalizaciji kanabisa?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

:vrti:

 

Evo ja se sutra prijavim za sotonistu, jeli to znaci da mogu ubijati djevice pa kad me drzava zatvori da ih mogu tuziti zbog povrede svojih ustavom zagarantiranih prava, naravno da NE

 

Ispod 10ak tisuca AKTIVNIH clanova ,tesko da ce vam drzava priznati bilo kakvu "vjeru" a i ako prizna onda se opet vjera mora prilagoditi pravilima drzave a ne obratno, ili ste vidili nekog muslimana u RH koji ima 4 zene?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija