Jump to content

Povečanje invalidnosti - dionice


1991

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

Molim odgovor na pitanje ukoliko je netko imao sličan slučaj.

Prije 10 godina sam dobio odgovarajuči broj dionica sukladno sa tadašnjim stupnjem invalidnosti, no prije godinu dana na ponovnoj procijeni invalidnosti, ista mi je povečana za 10% pa me interesira da li ostvarujem pravo na razliku u dionicama.

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da to je problem što bi hvidra trebala za svoje ljude stati u obranu i vidjeti šta i zašto se neisplačuje....nisam na ničijoj strani,ali imamo svi problema sa tom dodjelom dionica,čeka se po dvije godine i to je čelništvu hvidre normalno...ma ne treba mi ništa od ove države,i mirovinu ču im vratiti i odoh živjet negdje drugdje pa ču onda bar znati da nisam u svojoj državi i da nemam nikakva prava....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

planina je napisao:

kada smo več kod dionica,kakva je situacija po tom pitanju..dali je tko dobio kakve dionice temeljem hrvi...ja čekakm godinu dana,a kako stvari stoje izgleda da ništa neču ni dobiti...

 

Ja ih čekam od 31.07.2007.:glavomozid:

 

S obzirom da sam drugostupanjsko rješenje čekao 13 mjeseci, ni ne čudim se.

 

A temeljem toga da se Fond ukida, sumnjam da ću ih za svoga života i dobiti...

:neznam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1991

imaš pravo na razliku dionica.

drugostupnjevano rješenje pošalji u Fond za privatizaciju.

i čekaš

 

ja sam do imao 60% invalidnosti i dobio dionice za istu invalidnost.

rješenjem od 2005.g.dobio sam 80% invalidnosti i samo sam drugostupnjevano rješenje poslao u Fond za privatizaciju

bez ikakvih potvrda ili ovjera da je rješenje pravomočno.

a primitkom istog rješenja pokrenuo sam upravni spor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bovu

 

nisi *91 napisao kada si podnio zahtjev za dodjelu dionica i koliko si dugo čekao.sječam se ne tako davne 2005 kada sam drugostupanjsko rješenje dobio za 90 dana od dana pristupanja plp.a koliko se sada čeka? isto je i sa dionicama.svoje sam dobio za 9 mjeseci i to sam dobio kvalitetne,tj prodane za više od 100% od nominale.ondašnji rokovi su utopija za sadašnje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na informacijama, znam i sam da je sada vrlo teško ostvariti zakonski stečena prava. 1996 kada sam dobio prvo riješenje o invalidnosti automatizmom su poslali poziv za jednokratnu novčanu pomoć i dionice, no sada moraš istraživati sam na raznim mjestima, a nikako u resurnom ministarstvu kraljice svemira na čijoj se internet stranici nalaze samo vijesti gdje je njezina noga kročila i guzica sjela. Zahvaljujem moderatorima, web portalu legalis i svim suborcima na korisnim informacijama.... :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Novi menadžment HFP-a zahtjeva klauzulu pravomoćnosti na drugostupanjsko rješenje o priznavanju statusa HRVI (unazad 5-6 mjeseci).

Svi oni koji su ranije podnijeli zahtjev, a nisu još dobili dionice trebali bi kontaktirati HFP i pitati što je s njihovim zahtjevom. Najvjerojatnije će odgovor biti da se traži gore navedena nadopuna zahtjeva, odnosno preslika drugostupanjskog rješenje o priznavanju statusa HRVI snabdjevena sa klauzulom pravomoćnosti.

Oni koji tek sada podnose zahtjev, da bi izbjegli kasniju gnjavažu, trebaju uz isti priložiti gore navedeno rješenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam isto podnio zahtjev za razliku dionica 2007g,,krajem 2008.g. sam zvao da vidim šta je sa predmetom i službenica mi je rekla da je predmet riješen i poslan na potpis ali da ga nema tko potpisati da se strpim,,evo sad je prošlo još 5 mj a ja još strpljen,valjda ne nose rješenja u zatvor na potpis:))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija