Jump to content

pomoć molim


p.lav

Preporučene objave

prije neki dan sam dobio rjesenje od hzzzo u kojem pise da se zalba odbija.bio sam na obnovi postupka radi pogorsanja zdrastvenog stanja po osnovi ptsp.1.stupanjska komisija mi je digla za 20% u korist rata,a 2. stupanjska vratila nazad na isto na sto sam se i zalio jer smatram da bi trebao imati 100% rata!e sad ja vas molim koji nesto znate o tome da mi pomognete.odvjetnik mi predlaze da podnesem tuzbu upravnome sudu i cekam nekih 3 goine ili da nakon 6 mjeseci izadjem opet pred komisiju za sto vise stvarno nemam zivciju...,pa molim da mi netko nesto sugerira,predlozi sto bi bilo najpametnije.znam da se vec puno pisalo o toj temi,ali ko ce sad sve to izlistati,procitati... :-?:moli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nastavi sa liječenjem, kontrolama, pokušaj odraditi jednu dnevnu bolnicu i nakon 7-8 mjeseci idi opet na obnovu postupka.

 

U liječničkoj dokumentaciji bi ti nažalost trebalo biti evidentirano pogoršanje zdravstvenog stanja da bi se nadao boljoj mirovini.

 

Moraš biti uporan. Ovo sa sudom ćeš se načekati, a nitko ti ne garantira da će sud donijeti za tebe povoljniju odluku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na odgovoru.jos sam u dilemi,ali vjerojatno cu poslusat tvoj savjet,a to sa dnevnom bolnicom mi je malo zamrseno posto me u najblizoj bolnici(RI) NE zele primiti?!sto mi nikako neide u glavu i molio bi da mi netko pomogne sta mogu s tim napraviti posto me ne zele lijeciti,nego mi predlazu Rab di sam bio vec dva puta ili u Zagreb,a jedno i drugo mi je dosta udaljeno.cini mi se da je u pitanju diskriminacija :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa dobro ljudi dokle se zavaravate..mirovina vise nema...samo vas izludjuju i salju kojekuda, a sve je to preljevanje supljeg u prazno..slavina je zatvorena za sve, koji odmah po zavrsetku rata nisu izganjali sebi mirovinu ..oni, koji su to na vrijeme uradili,takvima sada treba isplacivati, dok ostalima se nema odkud..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

miki_68 je napisao:

pa dobro ljudi dokle se zavaravate..mirovina vise nema...samo vas izludjuju i salju kojekuda, a sve je to preljevanje supljeg u prazno..slavina je zatvorena za sve, koji odmah po zavrsetku rata nisu izganjali sebi mirovinu ..oni, koji su to na vrijeme uradili,takvima sada treba isplacivati, dok ostalima se nema odkud..

 

je,to mi je sve od velike pomoci kao i ostala 2-3 komentara :misli: :hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Krizna vremena, dobro je dok imaju za tabletice da nam još daju, a kako su kremuli počet če ih djeliti zbilja s rumom jer nekih kao što je " zan " više nema nego ima na tržištu. Pa umjesto 2 kutijice/mj dat će nam 1 Lit. ruma i 1 kutijici pa štedi.

 

samo ti pucaj..

da sam ti je ja zatvarala , kapnulo bi ti bar jos nesta i iz slavine, a i iz boce.. :cuger:

ovak si osto suv.. ili ti ga :svorc: sorry..

 

a tebi lave svaka cast, ali na zalost, da ti i ovdje ima ko sta pametno rec, vidis da nema, jer ako nema para, nema ni igara..plati pa se klati..sto u prenesenom znaci, nadji ti sebi nekog dobrog advokata, koji ce to za tebe cinit,a ovi ovdje sa svojim besplatnim savjetima nek savjetuju sami sebe..mene nece uvjeriti vise u nista.. :jok:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

branko5 je napisao:

Kompa;jesi li siguran da zanax ide s rumom.Mislim da ide uz pivo.Ako ga se uzima uz rum,onda se ide u hitnu,pa ako stignu odraditi reanimaciju dobro,ako ne žena nasljeđuje mirovinu.To ti je tako........

 

 

Ma ajde branko5 kakva hitna-kaj si ti mamina maza???

 

Xanax i misar se najbolje podnose sa rakijom(domaća po mogučnosti 24 gradi na dalje)rum je preslab da te dobro pukne ;-) a rakija je i jeftinija brljakuša prava.. a s obzirom na mirovine isplativija he,he..''Alkohol ubija,znamo,znamo,o znamo da alkohol škodi,no rakije,rakije,rakije amo jer utjehe nema u vodi.'' x) Dobriša Cesarić

a Helex treba izbjegavati jer je slovenski(hudiči hrvački)ipak su nam susjedi a još si i nismo baš predobri pa tko zna...šta nam šalju he,he,

 

E sada za p.lava

 

Nema odustajanja dobro vam je Mrljavac rekao nastaviti započeto lječenje pa kroz godinu dana ponovo sa obnovom postupka a u međuvremenu možete i sa tom tužbom pa, što prije...mada svi mi mislimo da bi trebali dobiti 100% vojnu ali puno puta ne ispada tako .... ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

buda1965 je napisao:

mario

 

kako nema dionica? pajdo mi dobio neki dan.poslao zahtjev 01/2007.tko čeka dočeka

 

je ,tocno i ja sam dobio kao sto sm vec napisao.predao zahtjev 11.2007.,ali,ALI,katastrofa koliko sam izgubio i koje sam dobio,a cijena im i dalje samo pada,pada...izgubio sam 13000kn :-?:-?:palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

p.lav je napisao:

buda1965 je napisao:

mario

 

kako nema dionica? pajdo mi dobio neki dan.poslao zahtjev 01/2007.tko čeka dočeka

 

je ,tocno i ja sam dobio kao sto sm vec napisao.predao zahtjev 11.2007.,ali,ALI,katastrofa koliko sam izgubio i koje sam dobio,a cijena im i dalje samo pada,pada...izgubio sam 13000kn :-?:-?:palacdolje:

 

zvao sam danas fond i rekli su da su podjelili jedan dio za 1. 2007g a ostalo bi moglo biti koncem travnja

znači nije istina da su djelili za 11.2007

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija