Jump to content

PRAVILNIK - hoće li više?


rimast

Preporučene objave

Pozdrav svim,cili ovaj novi sistem polaganja pravosudnog je zbunjujući, nisu još ni pravilnik objavili koliko ja znam a trebali su davno, davno!!!

Konkretno me zanima što će biti sa ljudima koji npr.padnu cijeli ispit kada oni onda ponovno izlaze za 6 mjeseci ili po novom za 4 mjeseca? Zna li tko te detalje? Ima li netko tko je već se raspitao o svemu tome jer dok dođe službeno prošo voz!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pravilnike za čije je donošenje ovlašten ovim Zakonom dužan je donijeti ministar nadležan za poslove pravosuđa u roku od 15 dana od dana stupanja na snagu ovoga Zakona.

 

Nema nikakvih informacija, jer je Herr Minister trebao donijeti Pravilnik do 15.01.2009.

Danas je 15.04.2009. i Pravilnik - nije donesen.

:palacdolje:

Informacije tipa "čula-rekla-kazala-snovidjela" su zavaravajuće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Forumaš slažem se sa tobom ali što nam drugo preostaje, dok se on sjeti nas i da li će nas se uopće sjetiti e o tom potom..

Nego neka se jave oni koji su pali cijeli ispit u prošlom roku, ovom roku što je njima rečeno nadam se da je malo takvih ali ako oni nisu došli do informacije kada ponovno mogu na ispit za 6 ili 4 mjeseca onda stvarno jaaaako neozbiljno ulaze u novi sistem pravosudnog ispita!!??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija