Jump to content

odgovor na zalbu


amer

Preporučene objave

amer je napisao:

Pozdrav svima! Molio bih ako neko zna tel da provjerim do koje je faze stigao zalbeni postupak. Zalbu sam napisao u 11 mjeseci 2008 god. i do sad nista.Dali neko zna tel na koji cu da provjerim.HVALA UNAPRIJED.

 

...prije kraja 8 mjeseca se nemojte nadati odgovoru jer se na isti čeka oko 9 mjeseci...

 

...što se tiče telefona na koji možete provjeriti imate te brojeve na stranicama HZMO-a.

 

 

Informacije su : 4595-158, 4595-166 i 4595-037 i dobit ćeš od njih informaciju koji ti viši referent rješava spis

 

i

 

onda ga nazoveš preko centrale 4595-500 i to ti je to...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bok..i ja sam predao žalbu u 11mj 2008g i još čekam..nazvao sam broj koji je kompa naveo i službenica mi je rekla da mi je spis prosljeđen višem vještaku i kako ima puno predmeta za rješiti da mi nemože reći kada će biti gotovo..znači to bi bilo od prilike 9mj..možda da nazoveš tetu kod koje ti je predmet pa da malo baciš socijalku možda ubrzaš...buda tvoj frend je dobro prošao kad u žalbi izvukao opću i u tom roku..znači ima šanse kod žalbi.možda me neka roda sutra posere pa i meni uvaže žalbu..pozz :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija