Jump to content

susjedove mačke


anonimno

Preporučene objave

Draga Xsara,

Obrisali ste sve postove od "anonimca" - a ja odgovora nikakvog drugog nemam.

Pa zašto Vi onda niste odgovorili na moje pitanje u duhu zakona, što učiniti s mačkama koje svaki dan grebu moj automobil, pišaju po njemu i blate. Obzirom da ima kosu haubu

spuštaju se po njoj kao na toboganu, a koče tako da izvuku panđe.

 

Ili možda ne znate odgovor?

(Posjedujem fotografije mačaka na dijelu.)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi anonimac,

budite sigurni da obrisani postovi nisu bili i odgovor na vaše pitanje već lijepa zafrkancija i provokacije..

 

Prvo nađite vlasnika/e mačaka pa s njima porazgovarajte i riješite problem..

Kako se vjerovatno radi o mačkama koje su svačije i ničije, to vam ne mogu dati odgovor u duhu zakona, jedino savjet kojim će te se riješiti brige - udomite mačke...kod sebe, prijatelja, rodbine....(sa ili bez auta...)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Draga Petra,

 

Mačke itekako grebu aute. Kada se penju, skoče- i da ne bi klizile natrag izvuku panđe. Kada silaze opet refleksno izabace panđe jer je auto na prednjem toplom dijelu veoma kos. Na taj nači one koče kao da su ne drvetu. Obzirom da im je sklisko još više izbacuju oštrepanđe i tako u krug. :-o

 

Čudim se da to nisi znala.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa zovite šinteraj, u pitanju su životinje bez nadzora koje čine štetu. Da su u pitanju iguane ili jazavci (a tek na Floridi svačega) isto bi bile životinje na slobodi koje čine štetu. Dečki sve kupe što je slobodno luta i van ograde je ( ili u tuđem dvorištu) pa se nadam i susjedove mačke.

Prije toga zovite gazde i upozorite.

Možda upali: ako ih ne stavite pod kontrolu - zvat ću šinteraj und mace u kavez. ;-)

Obavezno poslikati situejšn, ono moj auto pod uništavajućom silom razornih mačaka. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija