Jump to content

pomozite...


anonimno

Preporučene objave

Da li neko moze da mi pomogne? Trazim jednu osobu (dedu koga nikada nisam videla). Nisam sigurna da li je ziv ili ne i da li zivi u Bosni ili u Hrvatskoj... Komplikovano... Pokusala sam preko telefonskih imenika, ali ne vredi- oni u svom sastavu imaju jedino imena onih ljudi koji poseduju imovinu na svom imenu...

 

Da li postoji neki site na kome mogu naci popis stanovnistva iz Bosne i Hrvatske? , ... ili... pa ne znam ni sama... Pomozite mi ako mozete...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije bas lako dati ikakav suvisli savjet iz tako malo podataka. Ne znam bas za neko instant mjesto gdje se moze traziti osoba. Da li je on državljan Hrvatske ili BiH? Gdje je zadnje živio? Znate li njegov JMBG? Svakako se obratire za pomoć MUP-u zemlje koje je državljanin. U telefonskim imenicima su osobe koje imaju prijavljen telefon na svoje ime. Podaci o popisu stanovništva Hrvatske možete naći na stranicama Državnog zavoda za statistiku na http://www.dzs.hr , no tamo nema ničijih osobnih podataka. Za popis stanovništva BH ne znam.i

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija