Jump to content

van sudska nagodba


scampy

Preporučene objave

odgovor mi nije jasan..želim napismeno,bez mješanja czs-a i bilo koga drugoga urediti redovita davanja svom djetetu, te da ono uvijek ima prednost pred bilo čime šta bi me sutra moglo omesti u plačanju alimentacije..dakle radim u dobroj vjeri a ne zlonamjeri..i več sam jednom spomenuo kroz neki post ,da me silno ljuti "mudrovanje" umjesto konkretnog odgovora...zar sam ja pitao :šta "sutra# nosi ta nagodba??

meni treba pomoć da sastavim nagodbu!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako želite biti sigurni da će se ovrha radi uzdržavanja naplaćivati prije ovrhe radi naplate drugih tražbina, treba vam samo pravomoćno rješenje/presuda, sudska nagodba ili nagodba pred czss-om. Za ovo zadnje vam treba pola sata vremena...

 

Na način na koji ste zamislili zapravo želite ugovoriti iznos uzdržavanja kod javnog bilježnika sa maloljetnim djetetom (kojeg majka pri tom samo zastupa)...

 

Link na traženi članak kopirajte u address-bar preglednika u cijelosti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne budi toliko lud i naivan. Potraži Jutarnji list od jučer, pa pročitaj 2 i 3 stranicu. Čovjek isto sve ovjerio kod javnog bilježnika, i to mu sud nije uvažio i sad lijepo ponovo plaća alimentaciju u iznosu od 150,000 kuna, kao da je nikada nije platio. Znači s potvrdom od javnog bilježnika možeš obrisati g... !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pročitao sam i hvala bogu da znam čitati a pomalo znam i zakon...jasno mi je da je on pogriješio a ona to iskoristila..nemam namjeru ništa davat unaprijed već dogovorit obvezu plačanja mjesečne,s naglaskom na mjesečnu, alimentaciju, a sve s ciljem da ta nagodba kao javno-biljež.akt ima snagu prvonaplate u odnosu na eventualna druga potraživanja na plaću...jel to jasno......još uvijek trebam predložak ili šprancu za nagodbu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija