Jump to content

genijalna vijest


destiny

Preporučene objave

pozdrav svima , ova vijest je stigla još prije dva tjedna ,ali nije imala pečat pravomoćnosti ...sad je i ta formalnost obavljena i mogu ponosno objaviti da sam kao otac "dobio skrb" za malodobno djete na drugostupanjskom sudu i to bez ikakvih veza i vezica , samo uz vlastitu muku , odvjetnika i neprocjenjive savjete i podršku ljudi sa ovog foruma..

želim istaknuti i poručiti svim roditeljima , pogotovo očevima koji žele skrbništvo da moraju istinski razmišljati o dobrobiti svoje djece i da moraju zanemariti i progutati popriličnu dozu gorčine koja je "standardna pojava" kod razvoda.

poslije će vam se to višestruko vratiti !!!!!

 

:hvala: :hvala: :hvala: :hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čestitam,iako nisu samo očevi ti koji moraju progutati puno toga,često su to i majke,ali ne bi trebalo biti važno da li ste otac ili majka,trebala bi biti važna samo dobrobit djece.

Zato treba zatomiti sebične razloge i realno sagledati situaciju i boriti se do kraja za dobrobit svoga dijeteta,a ne da mnogima država plaća alimentacije,da ih djeca ne poznaju i ne viđaju,da lažu u ime izbjegavanja svojih obaveza prema djeci i raznoraznih svinjarija o kojima svakodnevno čitamo ovdje.Zato,tebi najiskrenije čestitke od jedne majke,zato što si otac kakav treba biti i što nisi odustao....SRETNO! :palac::palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na čestitkama i dobrim željama.

Poručio bih roditeljima u razvodu nek ne smetnu s uma da će njihova djeca jednog dana biti roditelji.Nitko normalan ne bi volio da mu se unuci povlače po centrima ,sudovima i da mu se druženje s nučićima određuje sudski.

Zato odgojimo svoju djecu na način da ne osjećju niske strasti koje nas kad-kad napadnu ( nekog više nekog manje).Odgojimo ih tako da postanu pošteni ,odgovorni i neopterećeni ljudi !

 

:palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Novi sam na ovom forumu, a na njega sam stigao jer se pripremam na sličan korak. U svakom slučaju čestitam i želim mnogo sreće!

Uz sve navedeno vidim ovdje podstrek i "vlastitu korist" u vidu traženja pokojeg savjeta nekog tko je sve prošao (iako sam ovdje zelen i nisam upoznat baš sa čitavom situacijom). Unaprijed hvala i još jednom sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija