Jump to content

VIP connect mobile kartica


a_n_d_r_o

Preporučene objave

Ima sam vodafone connect karticu i uredno sam plaća godinu dana i onda su se pojavili problemi u spajanju i brzini itd., uglavnom ja sam prijavio da mi više ne pružaju kvalitetne usluge i htio sam odjaviti karticu ali njih to nije previše zanimalo stoga sam odlučio prestati koristiti i čekati da mi naplate sve te račune,dugovanje i kamate jer sam čitao dosta o tom njihovom inkaso servisu.

Pa su mi od 900 kn napravili cifru od 5000 kn što me nije iznenadilo jer sam vidio u drugim člancima koliko su drugim ljudima naplaćivali.

Poslao sam prigovor u tri primjerka i nakon 9 mj. dobio sam rješenje od suda da su uvažili moj prigovor i da se neće provesti nikakva ovrha da će se postupak protiv mene nastaviti kao u povodu prigovora protiv platnog naloga.

 

Da li je netko bio u sličnoj situaciji jer bi volio znati šta slijedi dalje?

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to je standardna procedura ako se žališ na rješenje o ovrsi i osporavaš dug.

slijedi tužba u parničnom postupku radi potraživanja duga.

računi za telefon zastarjevaju za godinu dana .

dali je prijedlog za ovrhu podnešen unutar godinu dana od nastanka duga.

u svakom slučaju na raspravi se pozivaj na zastaru potraživanja (sud zastaru ne razmatra po službenoj dužnosti)

 

bilo bi bolje da si odjavio uslugu zbog neispunjavanja ugovora(nemogučnost spajanja, manja brzina ,neotklanjanja smetnji) i to pismeno ,preporučeno i sa povratnicom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oni su mi poslali rješenje o ovrsi 18.09.2008. nakon čega ja ulažem prigovor itd.

Znači ako ne dobijem poziv za sud u sljedeća 2 mj. mogu se pozivati na zastaru.

Recimo da ne prođe godina dana da li mogu na sudu od njih tražiti da mi donesu ugovor koji sam potpisao,a oni nemaju ugovor jer se potpisuje zahtjev?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija