Jump to content

pa molim vas...bilo tko??ima li nade?


teenahd

Preporučene objave

objavio sam post pod naslovom "nisam skrivio prometnu nesreću ali...sam budala" - ima već dosta otada. I nitko mi nije ni slova napisao!? Odštete još nema,kao da je sve stalo i već me panika lovi... Nesreća se dogodila 15.05. a kažu da još čekaju policijski zapisnik (!!!???) jer je ženska koja je navodno bila na uviđaju, navodno na godišnjem! Pa mislim, otići na godišnji a da nisi napravio zapisnik, to je... valjda se zapisnik piše dok su dojmovi još svježi, ne? Može me netko bar malo umiriti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

teenahd je napisao:

objavio sam post pod naslovom "nisam skrivio prometnu nesreću ali...sam budala" - ima već dosta otada. I nitko mi nije ni slova napisao!? Odštete još nema,kao da je sve stalo i već me panika lovi... Nesreća se dogodila 15.05. a kažu da još čekaju policijski zapisnik (!!!???) jer je ženska koja je navodno bila na uviđaju, navodno na godišnjem! Pa mislim, otići na godišnji a da nisi napravio zapisnik, to je... valjda se zapisnik piše dok su dojmovi još svježi, ne? Može me netko bar malo umiriti?

 

Nemate razloga za brigu. Vaš zapisnik nije jedini koji treba izraditi onaj koji vam je radio očevid. Primjer: Očevidna ekipa danas pokupi tri prometne nesreće u nekim razmacima. Kada odrade nezgodu, idu u postaju jer imaju 6 odnosno 12 sati rok da izvrše unos nezgode u nekoliko evidencija nakon čega pristupaju kompletiranju one prve nezgode za što treba nekoliko sati za najjednostavniju. Nakon pola sata dobiju poziv za novu nezgodu a prvu skoro da nisu ni počeli, odrade nju ali već je prošlo radno vrijeme. Znači u zaostatku su četiri nezgode. Ovo neka se dogodi samo tri puta mjesečno i već su u zaostatku 15-ak nezgoda u jednom mjesecu. Zato se zapisnici čekaju dugo.

Izrada zapisnika nije samo napisati dvije stranice na papiru nego je to prilično kompliciran postupak, ovisno o vrsti nezgode, a koji sadrži i poslove koje vi ne vidite čitanjem zapisnika.

Ukratko, interesirajte se telefonskim putem o stanju vašeg predmeta, i dozvolite i tim ljudima pravo na godišnji odmor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija