Jump to content

grafit


xyzxyz

Preporučene objave

ivan.z je napisao:

ako te je uhvatio na djelu policajac ce biti svjedok na sudu i 100 posto si osuđen...ako nije 50-50% posto

 

nije me niko uhvatil, nego čisto bila moja dobra volja da priznam da sam to radil.

 

ja sam to priznal jer sam htel s tim poglavljem završiti i zatvoriti ga.

 

ali mene zanima koja bi kazna bila pošto nisam ništ kompliciral i jos sam rekel sve. znam da je to članak 222 KZ, ali koja je najblaža kazna? je moguće ako npr. dobim neku novčanu da ju zamjenim za dobrotvorni rad?

 

 

 

i inače išel sam soc. radnici jer je rekla da drž. odvjetnik nije bil siguran kaj da napravi s menom, tj. nije htel pokrenuti postupak protiv mene. i sad čekam da soc. radnik napiše anamnezu i svoje mišljenje i da to vrati drž. odvjetniku. možda pem i drž. odvjetniku na razg. i sve vleče na to da nebude sudskog postupka i da bu samo dobrotvorni rad.

 

 

ali kaj ako me neko tuži privatno, i kaj ako bude htel novce, mogu onda to zamjeniti za dobrotvorni rad ili je moguća jedino nagodba u najboljem slučaju (i to vjerojatno novčana)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija