Jump to content

molim mali savjet


dragi

Preporučene objave

molim mali savjet;dragovoljac sam,na bolovanju oko godine dana imam 1700 kn. žena mi je na zavodu za zapošljavanje bez naknade (nekada nešto sezonski)imam dvoje djece (10.g.i 14 g.),predao sam papire za mirovinu 26.06.2009 još nisam dobio poziv . da li ja imam ikakvo pravo preko socijalnog cenzusa ili nečega drugog za udžbenike za djecu. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bovu je napisao:

u Uredu državne uprave ,Odjela za hrvatske branitelje traži povrat sredstava za plaćene udžbenike za djecu ako su (osnovna i srednja škola)ako sa ukupnim primanjima ne prelaziš dvostruki cenzus (1.990,00 kuna )po članu domačinstva.

 

... i ako ima ostvaren status HRVI iz Domovinskog rata.

BTW, cenzus iznosi 1.995,60 kn po članu kućanstva.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

g.modrulj dajte molim Vas čitajte predhodni post od morskogwuka,morate imati 2,st.rješenje HRVI i cenzus ne priječi 1.995,60 kn po članu obitelji mjesečno...

 

...otiđite u ured drž.uprave poodsjek za HB u Vašoj Županiji, tamo će Vam sve objasnit sve u tanane i dobit ćete popis dokumenata koje treba priložiti zahtjevu,možda dobije te i osmijeh :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija