Jump to content

imam li pravo na vojnu mirovinu


gitara2009

Preporučene objave

u travnju ove godine otišao samu invalidsku mirovinu, naime još od rata imao sam prve simtome ,mučnina ,povračanje , nervoza ,opče loše stanje. te sam tada lječen o ptsp,(iako su to bili simtomi hepatitisa) dvije godine nakon toga otkriven mi jeslučajno hepatitis b sa cirozom jetre. lječim se i uspješno sam zalječen.i sada sam umirovljen. ito u inval. mirovini koja mi je oko 1700 kn,tj najniža braniteljska imam oko 23 godine radnoga staža status hrv. branitelja.bez kojeg bi mi mirovina bila oko 1300 kn.dao sam zahtjev da mi se odredi opća mirovina koja bi bila nešto veća oko 15%. kako dokazati da je bolest nastala tijekom rata , kome se uopće obratiti,posjedujem dokumentaciju da sam poslje oluje zaprimljen na bolničko lječenje -ptsp, no nisam od toga ništa ostvario , napisan mi je ptsp-organicitet koji doktori povezuju sa traumom od bolesti a ne od rata,još uvijk se lječim kod hepatologa i virologa a odlazim i kod psihijatra.ponekad su mi troškovi veči od mirovine , specijalna prehrana, ljekovi , alternativno lječenje i slično. molim za pomoč.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija