Jump to content

Kazneni zakon Čl 331 stavak 2 - Zatvor ili uvjetna kazna?


Goran-sk

Preporučene objave

-U sukobu je sudjelovalo nas 5, ja sam prvooptuženi vjerojatno jel sam od prije kažnjavan (TTO, rem. javn. red i mir) oštečeni je imao lakše tjelesne ozljede...Otac sam dvoje malodobne djece, sam radim u obitelji...Bila je obična pijanka i desilo se sve bezveze,...zao mi je, ali se vrijeme nemože vratiti..Zanima me koliko ima šanse za uvjetnu kaznu, da znam dali da uzmem odvjetnika ili ne...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Goran-sk je napisao:

-U sukobu je sudjelovalo nas 5, ja sam prvooptuženi ....Zanima me koliko ima šanse za uvjetnu kaznu, da znam dali da uzmem odvjetnika ili ne...

 

nema to veze da li ste 1 ili 2 ili 5 od vas 5 okrivljenika

 

ja bih uzeo odvjetnika, jer se radi o nasilničkom ponašanju, kaznenom djelu za koje u sudskoj praksi postoje različite odluke, tako da kod vas odvjetnik, uvidom u spis, najbolje može ocijeniti kolike su šanse da to kazneno djelo opstane ili ne, i kakva je vaša uloga u tom konkretnom događaju za odluku o sankciji ako presuda ipak bude osuđujuća

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija