Jump to content

opet g.o.


sninety

Preporučene objave

Nisam nasao do sada na forumu sličan problem. Oprostite ako se ponavljam. Imam ugovor na određeno (do 02.10. o.g.). Od 08.04.2009. sam na neplaćenom dopustu. Do 08.04.2009. sam iskoristio cijeli godisnji odmor iz prosle godine. Do 08.04.2009. sam u neprekidnom radnom odnosu 2 godine. Da li imam pravo na godisnji odmor i koliko u ovoj godini?

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

sninety je napisao:

Nisam nasao do sada na forumu sličan problem. Oprostite ako se ponavljam. Imam ugovor na određeno (do 02.10. o.g.). Od 08.04.2009. sam na neplaćenom dopustu. Do 08.04.2009. sam iskoristio cijeli godisnji odmor iz prosle godine. Do 08.04.2009. sam u neprekidnom radnom odnosu 2 godine. Da li imam pravo na godisnji odmor i koliko u ovoj godini?

 

Hvala!

Tu je nešto jako "mutno".

Ja nisam pravnik ali ću to pokušati "zakuhati"logićki pa se možda javi neko od mahera recimo g. Floki.

1.Za vrijeme neplačeniog dopusta miruju prava i obveze iz radnog odnosa, pr.čl 58 ZOR-a, pa tako i pravo na korištenje GO.Na neplačeni ,Vi ste otišli svojom voljom (možda i niste ali Vas je poslodavac privolio da potpišete takovu izjavu).

2.Koliko sam shvatio Vaš će neplaćeni trajati do isteka ugovora 02.10 99.pa ne vidim načina da koristite bilo koji njegov dio.Da se vratite na posao prije isteka ugovora,onda bi se eventualno dalo nešto iskemijati.(2 dana)

 

 

:misli::neznam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija