Jump to content

OPTIMA totalno ne fer


illyan

Preporučene objave

Početkom godine sklopila sam ugovor sa Optima telekomom o postavljanju telefonskog priključka u podstanarski stan u kojem sam trenutno boravila. Tom prilikom rekla sam agentu sa kojim sam to dogovarala da ću se tijekom godine preseliti u svoju kuću koju gradim te kakvi su uvijeti za preseljenje. rekao mi je da će mi broj preseliti te to naplatiti određenom svotom. Također je rekao da je na to mjesto gdje gradim kuću moguće preseljenje i da "NEMA PROBLEMA"

Kada je došlo vrijeme da se preselim u svoju kuću a i da mi OPTIMA preseli broj došlo je do problema jer oni nemaju tehničke mogućnosti za preseljenje broja na tu lokaciju. Pošto sam se iz stana morala iseliti nisam htjela da mi ostane aktivan priključak te sam ih više puta zvala i tražila da onda isključe liniju o svom trošku. odgovorili su mi da je to moguće jedino ako im ja dostavim zahtjev za isključenje što sam ja i napravila iz straha da novi podstanari koji bi ušli u stan ne naprabve trošak po mom računu. OPTIMA je tada isključila liniju i trošak prekida ugovora naplatila 2000 kuna. Ima li netko nekakav savjet?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zašto za svoje greške krivite druge.

opisano je standardni postupak svakog operatera.

sa Optimom ste sklopili ugovor o pružanju usluge (na 18 mjeseci).

tražite raskid ugovora nakon godinu dana i normalno je da će operater obračunat ugovorenu obvezu.

trebali ste tražiti preseljenje telefona(broja) sa zahtjevom da se isti isključi na staroj adresi koju napuštate.

njihov problem je ako vam nemogu omogučiti korištenje usluge na novoj adresi .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

od operatera tražite pismeno očitovanje zbog nepostupanja po vašem zahtjevu za ukopčanje telefona na vašoj adresi prebivališta i u vašoj kući.

preporučeno i sa povratnicom ili ovjerom kopije zahtjeva na uruđbenom operatera.

 

ako operater nije u mogučnosti iz tehničkih razloga postupiti po vašem zahtjevu nemože vaš zahtjev tretirati kao raskid ugovora.

operater se obvezao omogućiti van korištenje njihove usluge.

razgovori telefonom ili uživo bez svjedoka nisu nikakav dokaz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija