Jump to content

rok 13.2.


ivannna

Preporučene objave

Ja sam danas dobila poziv za 13.02.

Polažem za VŠS i posebni dio mi je upravno područje gospodarstvo i poduzetništvo (zakon o trg.društvima i zakon o obrtu - barem predpostavljam da je to to).

Imam samo zakon i nikakvu skrpitu.Ti učiš ili si u fazi učenja?Zanima me da li znaš što je sa novim zakonom o radu koji je stupio 01.01.2010?Znam sigurno da polažemo novi ZUP i uredsko poslovanje.

Mene su prijavili za seminar u siječnju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hej ajd super što i ti ideš na to, ja sam u početnoj fazi učenja i nemam skriptu za posebni dio. u knjizi nepiše da trebamo zakon o trg. društvima ali sam čula da ga pitaju.

Nama su na seminaru rekli da učimo po starom zup-u ali mi smo bili na seminaru u 11 mj. ja predpostavljam da sve trebamo učit po novom, ali ak ideš na seminar tamo češ najprije saznati po kojem zakonu treba učit. kad ideš na seminar?? i molim te javi ak se treba učit po novom. kako znaš da treba učit novi zup???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok Alle!

Napokon netko tko ima poseban dio kao i ja! Ja sam prijavila DSI i svaki dan cekam poziv.

Imam stariju skriptu, a novi zup i uredsko sam isprintala pa cu ovako prouciti jer od nikoga jos nista nisam dobila.

Ako hoces mogu ti to poslati. Molim te, ako dobijes nekakvu skriptu posalji mi. Zelim ti srecu za mjesec dana i voljela bi ako mi budes mogla javiti svoje iskustvo za poseban dio ili ako u medjuvremenu cujes necije iskustvo.

 

Moj mail je: mirna.razek@gmail.com

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija