Jump to content

Neisplačane plaće


Ico26

Preporučene objave

Pozdrav svima. Molim za savjet što napraviti. Radio sam kod privatnika godinu i pol, te zadnjih pet mjeseci nisam donio plaću, i od kraja 8 mj sam na birou. kolko imam informaciju, mirovinsko i ostali porezi itd. nisu uplačeni od početka 2009. Kad ga zovem u vezi plaće uvjek mi odgovori bude slijedeći tjedan i tako več 4 mjseca, pošto mi je više dosta obečanja molim za savje što da napravim!? Puno hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ico26 je napisao:

Pozdrav svima. Molim za savjet što napraviti. Radio sam kod privatnika godinu i pol, te zadnjih pet mjeseci nisam donio plaću, i od kraja 8 mj sam na birou. kolko imam informaciju, mirovinsko i ostali porezi itd. nisu uplačeni od početka 2009. Kad ga zovem u vezi plaće uvjek mi odgovori bude slijedeći tjedan i tako več 4 mjseca, pošto mi je više dosta obečanja molim za savje što da napravim!? Puno hvala unaprijed.

 

Ico26 pozz,

pročitaj dva posta niže što sam odgovorio Nanoku koji ima sličan slučaj kao i ti. Učini isto što sam njemu preporučio. U zahtjevu navedi sve što si i tu u postu opisao (razgovore i obečanja itd.):Ako Zahtjevom ne riješiš ništa opet se javi pa ćemo nastaviti dalje. I pročitaj sve postove ispod. Moraš se informiratati. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lexy13 je napisao:

ee...ma takav sličan problem imam i ja..govori se sljedeći tjedan pa ništa..samo što ja još uvijek radim,svaki dan..i šta..da isto napišem,ili?koji post točno?hvala :-?:-o

 

lexy13 ti isto. prvo malo pročitaj postove sa tom tematikom. onda poazgovaraj sa poslodavcem kako nemožeš više tajko raditi i bla bla. Onda mu podnesi zahtjev kako sam napisao nanoku u jednom od postova i priprijeti mu inspekcijom.ako nećeš moći obrati mi se na PM.

Pozzzzzzzzzz:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija