Jump to content

natjecaji za mjesta sudackih vjezbanika


zzz_zzz

Preporučene objave

zzz_zzz je napisao:

Dakle ljudi, jel ima itko ikakvih informacija, jel se raspisuje ista u dogledno vrjeme? i kakva je uopce bila situacija zadnjih mjeseci?

inace su ovdje bile redovito najaktivnije teme upravo o ovim natjecajima a sad izgleda da nema nista, ili se varam :-?:-?

Čuo sam da bi natječaji za sudske vježbenike mogli biti ovaj mjesec, no kakva je situacija trenutno u državi moguće je da budu kasnije ili ne budu uopće. Prije su se ti natječaji raspisivali u travnju i listopadu,no nisam primijetio da je prošle godine uopće bilo natječaja za sudačke vježbenike.

Mene zanima hoće li s obzirom na novi zakon o vježbenicima biti kakvog testiranja kod tih natječaja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam da bi obicno bilo 2 puta godisnje tih natjecaja, ali prosle godine nije ih bilo uopce cini mi se, a onaj od predprosle se oduzio za jedno pola godine, godinu, od uobicajenog roka cekanja(koji je i onako dobrih pola godine)

ne vjerujem bas da ce dat ovaj mjesec natjecaj. ima se i ovako previse problema, ne trebaju im jos par stotina prijava za vjezbanicka mjesta i razna testiranja da rjesavaju...i ako je u ovoj drzavi naravno sve moguce... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

OBJAVLJEN JE NATJEČAJ ALI NAŽALOST SAMO ZA NEKE SUDOVE, U MOM GRADU NE TRAŽE VJEŽBENIKA NAŽALOST, ŽENA U MINISTARSTVU MI JE REKLA DA ĆE ZA OSTALE SUDOVE BITI JOŠ JEDAN NATJEČAJ OVE GODINE ALI NE ZNA KAD TOČNO, PA ZAR TO NIJE TRAGIČNO? NAKON TOLIKO MUKE NA FAKSU SAD SJEDIM DOMA VEĆ GODINU I POL BEZ POSLA, VEĆ SAM NA RUBU ŽIVČANOG SLOMA...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

DANDIN je napisao:

OBJAVLJEN JE NATJEČAJ ALI NAŽALOST SAMO ZA NEKE SUDOVE, U MOM GRADU NE TRAŽE VJEŽBENIKA NAŽALOST, ŽENA U MINISTARSTVU MI JE REKLA DA ĆE ZA OSTALE SUDOVE BITI JOŠ JEDAN NATJEČAJ OVE GODINE ALI NE ZNA KAD TOČNO, PA ZAR TO NIJE TRAGIČNO? NAKON TOLIKO MUKE NA FAKSU SAD SJEDIM DOMA VEĆ GODINU I POL BEZ POSLA, VEĆ SAM NA RUBU ŽIVČANOG SLOMA...

 

Ne vjerujem da će novi natječaj za sudove i državna odvjetništva biti prije listopada.

Ne traže ni u mom mjestu vježbenike, no bolje išta nego ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

ovo za listopad i novi natjecaj nagadjate ili?

meni je jedna kolegica rekla da je pred pola godine zvala Ministarstvo i pitala kad ce bit natjecaj za sud u Rijeci (ovaj koji je nedavno objavljen)i da su joj rekli za cca 6mj pa se pitam moze li se stvarno zvat nekoga u Ministarstvo za takve info?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidjela sam u Narodnim novinama da je prijašnjih godina tako bilo, svake godine osim 2009. natječaji za vježbenike su bili u travnju i krajem rujna pa se nadam da će tako biti i ove godine. Te gospođe u ministarstvu su jako nadrkane i neljubazne, ja sam ih isto zvala nekoliko puta ali nikad ne dobijem konkretan odgovor, meni je zadnji put rekla da će biti još jedan natječaj ove godine ali ne zna kada tj. zna ali ne želi reći pa sam ja po prijašnjim godinama zaključila da će to biti krajem 9. mjeseca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija