Jump to content

Doista žurno!


mima_i

Preporučene objave

Od mjeseca lipnja 2009. godine blokiran je moj osobni dohodak (banka, ovrha, sudska blokada). Sa svim novčanim prilivom po tekućem računu internim prijenosom banka naplaćuje moje dugovanje. Zanima me kome se obratiti za pomoć, odnosno postoji li mogućnost da od svog osobnog dohotka mogu dobiti barem nužan dio, jer živim sama, nemam nikakvih dodatnih prihoda, ni pomoći. Svjesna sam da banka postupa po pravilima, ali moja egzistencija je ispod nule. Blokada traje i dalje. Da li je moguće pravnim putem ishoditi da mi se od osobnog dohotka isplaćuje određen dio. Dista nemam od čega živjeti!!!

S poštovanjem, zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dioničar je napisao:

Niste naveli jedino temeljem čega Vam se skida cijela plaća, a kako bi ste dobili potpun odgovor.

Inače stariji Ovršni zakon je dozvoljavao pljenidbu i skidanje cijele plaće, pa ako Vam se temeljem takvih propisa skida plaća nema nezakonitosti, niti mogućnosti oslobođenja dijela plaće.

 

dioničar,

ajde reci mi ko Boga te molim kad je stupio na snagu i gdje mogu pročitati da plaća kao jedini izvor prihoda nesmije biti zapljenjena u cijelosti. Jako me zanima.Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija