Jump to content

Raskid ugovora o pričuvi/stanar


dorsag

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

Molim vas da mi pomognete, naime nakon raskida ugovora o kupnji stana prodavatelji su nam bili dužni vratiti sav novac koji smo uplatili za kupnju nekretnine, međutim oni su odugovlačili sa isplatom da bi na kraju završili na sudu. Naime mi smo ih tužili, a oni su uputili prigovor. Zanima nas koja je sad procedura i koliko to može trajati, po ugovoru o raskidu oni su nas trebali isplatiti u roku od 60 dana. Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tomislav_biuk je napisao:

Molim vas da mi pomognete, naime nakon raskida ugovora o kupnji stana prodavatelji su nam bili dužni vratiti sav novac koji smo uplatili za kupnju nekretnine, međutim oni su odugovlačili sa isplatom da bi na kraju završili na sudu. Naime mi smo ih tužili, a oni su uputili prigovor. Zanima nas koja je sad procedura i koliko to može trajati, po ugovoru o raskidu oni su nas trebali isplatiti u roku od 60 dana. Unaprijed hvala!

 

Promašili ste temu.

 

Spor može potrajati i godinama (ovisno o razlozima neisplate, sud i sucu), ali imate pravo na zakonsku zaštitnu kamatu ako se vaše potraživanje pokaže osnovanim.

 

Trebali biste zatražiti blokiranje neke dužnikove imovine da se ne desi da bankrotira (niste napisali da li je riječ o pravoj ili fizičkim osobama), pa da se iz ostatka ne uspijete naplatiti. Dakle, svakako zatražiti pomoć odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija