Jump to content

dali je ovo istina


sutina11

Preporučene objave

sutina11 je napisao:

Napisao sam post da je ratni vojni invalid (rvi)ljudi koji su ranjeni a da branitelji koji su obolili od Ptsp tribaju u bolnicu ili radnu terapiju ovo je moje mišljenje i u čemu je problem zbog čega se briše ova tema

 

Kao prvo ovo je pravni portal , pa ne vidim kakve veze ima bolnica sa pravnim portalom i pravima branitelja.

 

Kao drugo to je već odavno tako da se oboljeli od ptsp-a liječe u bolnici kod specijalista a u skolopu liječenja postoji radna terapija ( ništa novo - veće je godinama i godinama tako ).

 

Kao treće zna se tko je osoba sa statusom rvi-a ( točno je zakonom definirano pa malo proučite isti zakon ).

:namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da pojasnim nemam ništa protiv ljudi šta imaju Ptsp ali pojedinci su zloupotrebili zakon o pravima hrvatski branitelja.

Šta smo dobili 60 i nešto tisuća invalida a koliko ranjenih-koliko DVO u mirovini oko 11 tisuća a koliko pričuve oko 50 tisuća.

Djelatnik je od 30 dana bio 29 a pričuva 15 doma 15 na terenu.

Kad nam probiju liniju u dom.ratu triba vraćati liniju teško je bilo skupiti jednu bojnu a na spisku 5000ljudi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sutina11 je napisao:

pojedinci su zloupotrebili zakon o pravima hrvatski branitelja.

 

Neka pravna država sa nadležnim institucijama i uz pomoć građana koji znaju za takve koji su zloporabili zakon iste sankcioniraju i kraj priče.

 

Znate nekoga tko je na ilegalan način ovako ili onako došao do ne pripadajučih u prava istoga odmah prijavite nadležnim institucijama pa neka one dalje rade svoj posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sutina11 je napisao:

Da pojasnim nemam ništa protiv ljudi šta imaju Ptsp ali pojedinci su zloupotrebili zakon o pravima hrvatski branitelja.

Šta smo dobili 60 i nešto tisuća invalida a koliko ranjenih-koliko DVO u mirovini oko 11 tisuća a koliko pričuve oko 50 tisuća.

Djelatnik je od 30 dana bio 29 a pričuva 15 doma 15 na terenu.

Kad nam probiju liniju u dom.ratu triba vraćati liniju teško je bilo skupiti jednu bojnu a na spisku 5000ljudi.

 

A ti dragi moj "sutina" kad se vec tu razbacujes s tim brojkama onda prvo pitaj nekog to jest informiraj se koliko uopce ima u tom broju invalida oboljelih od PTSP-a ;-)

Pa onda nesto dalje pisi i mudruj... :vrti:

I ne znam cemu se uopce ove teme zapocinju!!! :-?

Kao medu invalidima na temelju ranjavanja nema muljatora... daj molim te di ti zivis!?!?!?

Treba revizija svih i kraj price!!!

 

... ovaj portal ocito zadnje vrijeme sluzi pojedincima za izbacivanje svojih frustracija... a i provokatora koliko hoces :vrti::palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a uskoro će i ranjeni hrvi pod prismotru jer ako im nije potrebna tuđa pomoć nije im potrebno ni +10K mirovine...

 

sviđa ti se ovakva provokacija svemirac? zamisli se... mogla bi biti istina.

jednom kad izbrišu ptsp (a hoće, samo je pitanje kritične mase, jer zdrav bolesnom ne vjeruje) na redu su prostrijelne rane bez posljedica... pa ostali...

 

nikad nećeš imati mira.

no znaš ti to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nažalost, ovaj naš braniteljski forum je sve samo ne pravni. Ne mogu vjarovati da među nama ima toliko "zatrovanih" zlobom, mržnjom i jalom ili su to samo oni koji su se nakon rata izvukli iz mišjih rupa i sada nam kroje sudbinu, a uz to mrze sve što je hrvatsko pa tako i hrvatske branitelje. Još je žalosnije što među nama ima onih naivnih pa se nesvjesno pridružuju koje-kakvim provikatorima koji rade razdor među nama. Kad ćemo više shvatiti da je branitelj-branitelj. Netko je dao više, netko manje. Netko je možda nešto zlorabio, ali u svakom žitu ima kukolja, no nemojmo stvari generalizirati jer toga ima u svim strukturama. Ova naša prepucavanja nas neće nikamo dovesti samo nam može naštetiti. Od kuda meni pravo da sudim o nećijem doprinosu ako nisam bila sa njime u postrojbi ili od kuda nekome od vas pravo da sudite o npr. meni. Ako si međusobno možemo pomoći - pomozimo, a ako ne, ne pljujmo jedni po drugima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tonka59 je napisao:

Nažalost, ovaj naš braniteljski forum je sve samo ne pravni. Ne mogu vjarovati da među nama ima toliko "zatrovanih" zlobom, mržnjom i jalom ili su to samo oni koji su se nakon rata izvukli iz mišjih rupa i sada nam kroje sudbinu, a uz to mrze sve što je hrvatsko pa tako i hrvatske branitelje. Još je žalosnije što među nama ima onih naivnih pa se nesvjesno pridružuju koje-kakvim provikatorima koji rade razdor među nama. Kad ćemo više shvatiti da je branitelj-branitelj. Netko je dao više, netko manje. Netko je možda nešto zlorabio, ali u svakom žitu ima kukolja, no nemojmo stvari generalizirati jer toga ima u svim strukturama. Ova naša prepucavanja nas neće nikamo dovesti samo nam može naštetiti. Od kuda meni pravo da sudim o nećijem doprinosu ako nisam bila sa njime u postrojbi ili od kuda nekome od vas pravo da sudite o npr. meni. Ako si međusobno možemo pomoći - pomozimo, a ako ne, ne pljujmo jedni po drugima.

. BRAVO super si to napisala svaka čast ali mrljavac bi trebao to cenzurirat da to takvih provokacija .http://www.legalis.hr/uploads/thumbs.gif
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moje mišljenje je da mi više netribamo nikome ni desnici ni ljevici ni centru ni obitelji,stvorila se slika da smo mi samo teret društvu i da zbog nas (povlaštenih)država guca u dugovima.

Da svi nismo isti nismo niti nemožemo biti ima nas više kategorija a sad smo svi isti zato što je politika tako htjela.

Ja nisam pripadnik nijedne stranke ni udruge zbog čega zato što mi se gade i stranke i udruge.

Tko nas prestavlja gospodo hrvatski branitelji nabrajati ih neću ali mislim da su došli do tih funkcija politički i napravili su razdor među nama.

Sad nam tribaju skiniti neki postotak od mirovine vladari udruga će dignuti ruku za jer njima netriba mirovina oni imaju para za pet generacija.

Na kraju ako sam koga uvridijo ja mu se ispričavam ali mi se gade pitanja na ovom portalu npr.bio sam dva miseca imam li pravo na mirovinu i.t.d.

" ... Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. A bit će nje, rodit će

se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila

komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni jedne drzave da je

nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu

sa Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi

podjednako ...

 

... No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako

tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže i

najgore će biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim xebivjetrima i

makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će

biti najveće i nerješivo pitanje - kako nas tada spasiti od nas samih?"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sutina11 je napisao:

 

Da svi nismo isti nismo niti nemožemo biti ima nas više kategorija a sad smo svi isti zato što je politika tako htjela.

Ja nisam pripadnik nijedne stranke ni udruge zbog čega zato što mi se gade i stranke i udruge.

Tko nas prestavlja gospodo hrvatski branitelji nabrajati ih neću ali mislim da su došli do tih funkcija politički i napravili su razdor među nama.

 

ako nisi 'pripadnik nijedne stranke ni udruge' kako onda možeš govoriti i suditi o njihovom ?

gade ti se ?

 

pa što ?

i meni se gadi pohana piletina .............

 

'......došli politički...'

gdje ?

u stranku ?

 

pa stranka je politička organizacija ! ! !

 

ps- ako si se prepao zbog svojih stečevina- ne brigaj se jer se 'stečena prava ne mogu izgubiti' !! !

 

ili možda mogu ?

 

pozdrav iz sinja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija