Jump to content

poštovani


suzanav

Preporučene objave

Poštovani,nova sam na forumu i imala bih nekoliko pitanja i molbi za pomoć ako netko želi i može pomoći.Prije 7 godina u Sinju dogodio se neuobičajen slučaj,odnosno u cijeloj Hrvatskoj se tako ništa nije dogodilo.Pet obitelji,svi međusobno smo u rodu, su bili suvlasnici zajedničkih grobova gdje je od svake obitelji bio netko pokopan,meni su tu konkretno pokopani djed,ujak i strici.Jedan od tih suvlasnika i rođaka je iskopao ta 3 zajednička groba i sagradio grobnicu i upisao se kao jedini vlasnik,izbacivši prizom posmrtne ostatke svih koji su tu bili pokopani,a da pritom nikoga od najbližih tih pokojnika nije obavijestio.I dan danas mi ne znamo gdje se ti posmrtni ostatci nalaze.U svemu tome je okrivljeno i državno poduzeće Vodovod i čistoća koje je izdalo dozvolu da je rođak jedini vlasnik te su osuđeni i navedeno poduzeće i rođak za kazneno djelo članak 134.stavak 2 kaznenog zakona-povreda pokojnika.Sud je naložio da se grobnica vrati i u prvobitno stanje kako su tužitelji i tražili te da se nađu posmrtni ostatci i utvrdi dnk-a analiza.No u 7 godina došli smo do toga da se tek počela rušiti grobnica a dnk-a analizu traže da uplate tužitelji ako žele biti sigurni da su to njihovi pokojnici.da li je moguće učiniti ovako nešto a ne provesti sekunde ni dana u zatvoru,biti pozivan na sudske rasprave a na njih ne dolaziti,a da vas policija ne privede na suđenje? čini mi se da je u ovom slučaju sve moguće jer okrivljeni imaju dobro zaleđe i zbog toga cijeli slučaj se ovako i vodi.Molim nekoga tko mi može pomoći što da dalje napravimo da mi odgovori,preporuči odvjetnika u Splitu koji nije potkupljiv,koji će cijeli slučaj usmjeriti na pravi put...zahvaljujem od srca

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija